Festo DNC-63-80-PPV-A
Wiefelstede Niemcy
Siłownik pneumatyczny Festo DNC-63-80-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Siłownik pneumatyczny
Model:
DNC-63-80-PPV-A
Lokalizacja:
26215 Wiefelstede, Deutschland Niemcy
Opis
-ścieżka skoku: 80 mm
Gbsdpfx Aofbcl Ajh Aol
-Średnica tłoka: 63 mm
-tłoczysko: 20 mm
-amortyzacja końcowa: regulowana po obu stronach
-max. ciśnienie: 12 bar