Festo DNC-63-600-PPV-A
Wiefelstede Niemcy
Siłownik pneumatyczny Festo DNC-63-600-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Siłownik pneumatyczny
Model:
DNC-63-600-PPV-A
Lokalizacja:
26215 Wiefelstede, Deutschland Niemcy
Opis
-Producent: Festo, siłownik standardowy typu DNC-63-410-PPV-A
-Skok: 410 mm
-Tłok: Ø 63 mm
Godpfxsqa I Ilj Ah Aobl
-Tłoczysko: Ø 20 mm / M16 x 1,5
-maksymalne ciśnienie: 12 bar