Festo DNC-63-160-PPV-A
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Siłowniki pneumatyczne Festo DNC-63-160-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Siłowniki pneumatyczne
Producent:
Festo
Model:
DNC-63-160-PPV-A
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja sprzedawcy:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Niemcy Niemcy
Opis
Siłowniki pneumatyczne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki standardowe, siłowniki zaciskowe
-Producent: Festo
-Typ: DNC-63-160-PPV-A
-Tłok: Ø 63 mm
-Skok: 160 mm
-Max. Ciśnienie: 12 bar