Festo DNC-50-80PPV-A
Wiefelstede Niemcy
Siłowniki pneumatyczne Festo DNC-50-80PPV-A
more Images
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Siłowniki pneumatyczne
Model:
DNC-50-80PPV-A
Opis
-Skok: 80 mm
-Średnica tłoka: 50 mm
-Pręt tłoka: 20 mm
-Amortyzacja pozycji końcowej: regulowana po obu stronach
Gbsdpfx Asfbg Rcsh Aol
-Max. Ciśnienie: 12 bar