Festo DNC-40-80-PPV-A
Wiefelstede Niemcy
Siłowniki pneumatyczne Festo DNC-40-80-PPV-A
more Images
Festo DNC-40-80-PPV-A
Festo DNC-40-80-PPV-A
Festo DNC-40-80-PPV-A
Festo DNC-40-80-PPV-A
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Siłowniki pneumatyczne
Model:
DNC-40-80-PPV-A
Opis
Siłowniki pneumatyczne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki pneumatyczne
-Producent: Festo, cylinder standardowy typu DNC-40-80-PPV-A
-Skok: 80 mm
-Tłok: Ø 40 mm
-Pręt tłoka: Ø 16 mm/M12 x 1,25