Festo DNC-32-400-PPV-A
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Cylindry pneumatyczne Festo DNC-32-400-PPV-A
more Images
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Cylindry pneumatyczne
Producent:
Festo
Model:
DNC-32-400-PPV-A
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja sprzedawcy:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Niemcy Niemcy
Opis
Siłowniki pneumatyczne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki standardowe, siłowniki mocujące
-Producent: Festo
Gsdpfx Ahodkx Tlo Aobl
-Type: DNC-32-400-PPV-A
-Tłok: Ø 32 mm
-Uderzenie: 400 mm
-Ciśnienie: maks. 12 barów