Festo DN-80-100-PPV
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Siłowniki pneumatyczne Festo DN-80-100-PPV
more Images
Festo DN-80-100-PPV
Festo DN-80-100-PPV
Festo DN-80-100-PPV
Festo DN-80-100-PPV
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Siłowniki pneumatyczne
Producent:
Festo
Model:
DN-80-100-PPV
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja sprzedawcy:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Niemcy Niemcy
Opis
Siłowniki pneumatyczne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki standardowe, siłowniki zaciskowe
-Typ Festo: DN-80-100-PPV
-Średnica tłoka: 80 mm
-Pręt tłoka: Ø 25 mm
-Skok: 100 mm
-Max. Ciśnienie: 12 bar