Festo DN-40-600-PPV
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Cylindry pneumatyczne Festo DN-40-600-PPV
more Images
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Cylindry pneumatyczne
Producent:
Festo
Model:
DN-40-600-PPV
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja sprzedawcy:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Niemcy Niemcy
Opis
Siłowniki pneumatyczne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki standardowe, siłowniki mocujące
-Producent: Festo
Gedpfx Ajdkzvqonqeit
-Type: DN-40-600-PPV
-Tłok: Ø 40 mm
-Uderzenie: 600 mm
-Ciśnienie: maks. 12 barów