Festo DFM-25-30-P-A-GF 170849
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Siłownik prowadzący Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
more Images
Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
Festo DFM-25-30-P-A-GF  170849
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Siłownik prowadzący
Producent:
Festo
Model:
DFM-25-30-P-A-GF 170849
stan:
dobry (używany)
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
26215 Wiefelstede, Deutschland Niemcy
Opis
Cylinder prowadzący, prowadzący cylinder pneumatyczny, cylinder pneumatyczny, cylinder kompaktowy
Gbsdjxlncuspfx Ah Ajl
- Producent: Festo, cylinder prowadzący typ DFM-25-30-P-A-GF 170849
- Tłok: Ø 25 mm
- Skok: 30 mm
- Maks. ciśnienie: 10 bar