Festo ADVU-50-40-PA
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Siłowniki pneumatyczne Festo ADVU-50-40-PA
more Images
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Siłowniki pneumatyczne
Producent:
Festo
Model:
ADVU-50-40-PA
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja sprzedawcy:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Niemcy Niemcy
Opis
-Skok: 40 mm
Giodpfx Aofbclljnqot
-Średnica tłoka: 50 mm
-Pręt tłoka: 16 mm