Festo ADVU-50-30-A-PA
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Kompaktowy cylinder Festo ADVU-50-30-A-PA
more Images
Festo ADVU-50-30-A-PA
Festo ADVU-50-30-A-PA
Festo ADVU-50-30-A-PA
Festo ADVU-50-30-A-PA
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Kompaktowy cylinder
Producent:
Festo
Model:
ADVU-50-30-A-PA
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja sprzedawcy:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Niemcy Niemcy
Opis
Siłowniki pneumatyczne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki standardowe, siłowniki zaciskowe
-Skok: 30 mm
-Średnica tłoka: 50 mm
-Pręt tłoka: 16 mm