Eco-Air KN7200M-AB039-Z
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Silnik elektryczny 45 kW 2945 obr./min Eco-Air KN7200M-AB039-Z
more Images
Eco-Air KN7200M-AB039-Z
Eco-Air KN7200M-AB039-Z
Eco-Air KN7200M-AB039-Z
Eco-Air KN7200M-AB039-Z
Eco-Air KN7200M-AB039-Z
Eco-Air KN7200M-AB039-Z
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Silnik elektryczny 45 kW 2945 obr./min
Producent:
Eco-Air
Model:
KN7200M-AB039-Z
stan:
bardzo dobry (używany)
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
26215 Wiefelstede, DE Niemcy
Opis
Silnik elektryczny trójfazowy
- Silnik: nieużywany
- Moc: 45 kW
- Obroty: 2945 obr./min
- Wał: Ø 60 mm
- Wysokość osi wału: 200 mm