BOSSI VE 370 3700H-2300
EXW SK plus VAT
Rok produkcji
2016
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Chełmża Polska
Wtryskarka BOSSI VE 370 3700H-2300
more Images
YouTube video
BOSSI VE 370 3700H-2300
BOSSI VE 370 3700H-2300
BOSSI VE 370 3700H-2300
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Wtryskarka
Producent:
BOSSI
Model:
VE 370 3700H-2300
Numer maszyny:
Rok produkcji:
2016
stan:
bardzo dobry (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Godziny pracy:
47 000 h
Cena i lokalizacja
EXW SK plus VAT
Lokalizacja:
Dworcowa 4b, 87-140 Chełmża, Polska Polska
Zadzwoń
Dane techniczne
Siła zacisku:
3 700 kN
Średnica śruby:
70 mm
Odstęp między kolumnami:
710 mm
Pojemność skokowa:
1 175 cm³
Ciśnienie wtrysku:
1 400 belka
Waga wtrysku:
1 060 g
Wysokość formy (min.):
300 mm
Skok otwarcia:
710 mm
Szerokość płyty:
1 070 mm
Wysokość płyty:
990 mm
Całkowita długość:
8 135 mm
Całkowita szerokość:
1 890 mm
Całkowita wysokość:
2 275 mm
Masa całkowita:
16 000 kg
Moc pompy:
107 000 W