AMADA HFBO 80-25
Rok produkcji
1996
stan
używany
Lokalizacja
Ahaus Niemcy
Prasa krawędziowa - hydrauliczna AMADA HFBO 80-25
more Images
YouTube video
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Prasa krawędziowa - hydrauliczna
Producent:
AMADA
Model:
HFBO 80-25
Rok produkcji:
1996
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
48683 Ahaus Niemcy
Opis
Siła nacisku: 80,0 t
Długość gięcia: 2550 mm
Rozstaw stojaków: 2130 mm
Wysięg: 420 mm
Prędkość dosuwu: 100 mm/s
Prędkość robocza: 10,0 mm/s
Prędkość powrotna: 80,0 mm/s
Skok: 200 mm
Wysokość zabudowy: 470 mm
Szerokość stołu: 60,0 mm
Wysokość stołu: 910 mm
Przebieg: ok. 37 102 h
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 9,0 kW
Masa maszyny: ok. 5750 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 3100 x 2180 x 2540 mm