ABEL HMD-G-50-500
stan
Nowe
Lokalizacja
Voerde Niemcy
Pompy tłokowe membrana hydrauliczna REWA ABEL ABEL HMD-G-50-500
more Images
ABEL HMD-G-50-500
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Pompy tłokowe membrana hydrauliczna REWA ABEL
Producent:
ABEL
Model:
HMD-G-50-500
Numer maszyny:
85163
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Wynajem:
jest możliwe
Lokalizacja:
Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland Niemcy
Numer referencyjny:
RE-HU-2019-1401-PK36
Aktualizacja:
ostatnio dnia 07.10.2024
Opis
Maszyna: Nowa pompa membrana hydrauliczna tłokowa
Typ: Abel HMD-G-50-500
Natężenie przepływu: max. 50 m³/h
Rozładować ciśnienie: 15 bar
Silnik: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 obr. / min,