MEC Digital GmbH iL
MEC Digital GmbH iL z Dillenburg
Ten dealer nie dodał jeszcze opisu firmy.
Pan Obina Ichite
Schelderau 1, Gebäude 21
35687 Dillenburg
Niemcy
Hessen
Aktualne oferty podobnych dealerów
Ogłoszenia
Heilbronn
766 km
Furgon
Bücker TrailerCareliner M Vollpoly 2-Pferdeanhänger
Bücker TrailerCareliner M Vollpoly 2-Pferdeanhänger
Zadzwoń
Stan: używany, pierwsza rejestracja: 09/2016, masa całkowita: 2 400 kg, następna inspekcja (TÜV): 09/2027, kolor: niebieski, typ przekładni: mechaniczny, zawieszenie: inny, 1. właściciel, 2-kołowy pełnopoliestrowy przyczepa do przewozu koni Bücker Long-Life w konstrukcji typu sandwich. Wymiary wewnętrzne: 3445,00 x 1690,00 x 2390,00 mm. Podłoga z paneli aluminiowych typu sandwich. Tylna klapa Bücker Long-Life. Guma na podłodze i tylnej klapie przyklejona i uszczelniona. Guma na tylnej klapie z listwami antypoślizgowymi. Zamykane drzwi wejściowe o wysokości człowieka. Przyciemniane okna uchylne. Rama ocynkowana ogniowo ze spawanymi podłużnicami i poprzeczkami. Podwozie Bücker Body-Protect-Plus. Amortyzatory dopuszczone do 100 km/h. Bezpieczny system belek poprzecznych, regulowany na wysokość i długość. Wnętrze wyposażone w osłony chroniące przed kopaniem, boczne poduszki i oświetlenie wewnętrzne. 2 wyjmowane żłoby. Przegroda z matą z przezroczystego PVC. Zamykana siodlarnia z dwoma wysuwanymi uchwytami na siodła, drugie drzwi do siodlarni wewnątrz, schowek, miotła, szufla, wieszaki na uzdy i baty, lustro oraz oświetlenie wewnętrzne. Koło podporowe automatyczne. Wtyczka 13-pin. Dach panoramiczny, okno dachowe, zabezpieczenie przed kopaniem, kratka dla źrebiąt. 1. właściciel. Dopuszczalna masa całkowita 2400 kg. DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY JEST STAN I OGÓLNE WRAŻENIE – CENA JEST NA DRUGIM MIEJSCU. W razie pytań, prosimy o kontakt z Panem Fallerem pod numerem telefonu. //*WYMIANA, PRZYJĘCIE W ROZLICZENIU LUB ZASTAW PAŃSTWA POJAZDU, A TAKŻE FINANSOWANIE MOŻLIWE! Wszystkie informacje nie są wiążące. Więcej ofert na naszej stronie internetowej. Opis oraz podane dane nie stanowią zapewnienia i nie są wiążące. Obowiązują postanowienia umowy kupna zawieranej w salonie przy zakupie pojazdu. Zastrzegamy prawo do pomyłek i wcześniejszej sprzedaży!
Fgodpfezcy Eqox Akgsc
Ogłoszenia
Willebroek
1 030 km
Samochód dostawczy z podwójną kabiną
IvecoDaily 35S14
IvecoDaily 35S14
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 55 000 km, rodzaj paliwa: diesel, konfiguracja osi: 4x2, paliwo: diesel, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, Rok budowy: 2015, Rok produkcji: 2015
Kabina: podwójna
Oś przednia: skrętna
Masa własna: 2 800 kg
Ładowność: 1 000 kg
DMC: 3 800 kg
= Informacje o firmie =
Fgsdszcy Ekspfx Akgec
Znajdujemy się pomiędzy Antwerpią a Brukselą, przy autostradzie A12, w pobliżu portu w Antwerpii. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, bez przerwy od 8:30 do 19:00.
Ogłoszenia
Fano
1 009 km
Betonomieszarka
AstraHD8
AstraHD8
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 376 607 km, pierwsza rejestracja: 03/2008, Rok budowy: 2008, ASTRA HD8 64.41-80 z betonomieszarką CIFA
Pierwsza rejestracja: 03.03.2008 – Euro 5
Przebieg: 376 607 km
Osi: 3
Zabudowa CIFA SRY1100 – silnik pomocniczy (bęben 40%)
Opony: 60/70%
Ważne badanie techniczne
Stan dobry
Dostępny od ręki
ROZWAŻAMY ZAMIANY POJAZDÓW WSZYSTKICH MAREK, MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT, VOLVO, SCANIA, Z OSPRZĘTEM CIFA, SERMAC, PUTZMEISTER; LUB MASZYN BUDOWLANYCH CATERPILLAR, FIAT HITACHI, KOMATSU.
Fjdpfx Akezcy Edsgegc
Ogłoszenia
Fano
1 009 km
Betonomieszarka
AstraHD8
AstraHD8
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 376 607 km, pierwsza rejestracja: 03/2008, Rok budowy: 2008, ASTRA HD8 64.41-80 z betonomieszarką CIFA
Pierwsza rejestracja: 03.03.2008 – Euro 5
Przebieg: 376 607 km
Osi: 3
Zabudowa CIFA SRY1100 – silnik pomocniczy (bęben 40%)
Opony: 60/70%
Ważne badanie techniczne
Stan dobry
Dostępny od ręki
Fjdpfx Aozcy D Tjkgjgc
ROZWAŻAMY ZAMIANY POJAZDÓW WSZYSTKICH MAREK, MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT, VOLVO, SCANIA, Z OSPRZĘTEM CIFA, SERMAC, PUTZMEISTER; LUB MASZYN BUDOWLANYCH CATERPILLAR, FIAT HITACHI, KOMATSU.
Ogłoszenia
Fano
1 009 km
Betonomieszarka
AstraHD9 84.48
AstraHD9 84.48
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 228 000 km, pierwsza rejestracja: 05/2012, rodzaj paliwa: diesel, Rok budowy: 2012, godziny pracy: 11 400 h, ASTRA HD9 84.48-80 z betonomieszarką CIFA
Data rejestracji: 31-05-2012 - Euro 5
Przebieg: 228000 km
Motogodziny: 11435
Oś: 4
Zabudowa: CIFA SRY1300 – silnik pomocniczy (wymieniony bęben mieszający)
Ogumienie: 40/50%
Przegląd techniczny ważny
Stan dobry
Fsdpfx Aezcy D Hokgegc
Dostępny od zaraz
ROZWAŻAMY ZAMIANY POJAZDÓW WSZYSTKICH MAREK, MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT, VOLVO, SCANIA Z ZABUDOWĄ CIFA, SERMAC, PUTZMEISTER; LUB MASZYN BUDOWLANYCH CATERPILLAR, FIAT HITACHI, KOMATSU
Ogłoszenia
Bautzen
334 km
Dozownik
AmmannDoseure
AmmannDoseure
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2001, 10 x dozowników
Fjdozcy Dgjpfx Akgegc
-taśma transferowa
-taśma odbiorcza
Ogłoszenia
Fano
1 009 km
Betonomieszarka
DAFCF 85.480
DAFCF 85.480
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 316 475 km, pierwsza rejestracja: 09/2007, Rok budowy: 2007, godziny pracy: 4 813 h, DAF CF 85.480 z betoniarką IMER
Pierwsza rejestracja: 04.09.2007 – Euro 4
Przebieg: 316475 km
Motogodziny: 4813
4 osie
Zabudowa: IMER LT 130 ID – silnik pomocniczy
Opony: 50/60%
Ważne badanie techniczne
Stan dobry
Fgjdpfx Akszcy Daogec
Dostępny od zaraz
OCENIAMY MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA POJAZDY WSZYSTKICH MAREK, MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT, VOLVO, SCANIA, Z OSPRZĘTEM CIFA, SERMAC, PUTZMEISTER; LUB MASZYNY BUDOWLANE CATERPILLAR, FIAT HITACHI, KOMATSU
Ogłoszenia
Fano
1 009 km
Samochód z pompą do betonu
Mercedes-BenzMB 4144 B
Mercedes-BenzMB 4144 B
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 278 966 km, pierwsza rejestracja: 12/2012, MERCEDES MB 4144 B z pompą do betonu Putzmeister 28m
Pierwsza rejestracja: 07.12.2012 – Euro 5
Przebieg: 278 966 km
Fsdpozcy A Aefx Akgjgc
Zabudowa: Putzmeister TMP 28-4.89S 28m 125mm
Motogodziny: 3 493
Opony: 50-60%
Stan dobry
Dostępny od zaraz
ROZWAŻAMY ZAMIANY POJAZDÓW WSZYSTKICH MAREK, MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT, VOLVO, SCANIA, Z OSPRZĘTEM CIFA, SERMAC, PUTZMEISTER; LUB MASZYN BUDOWLANYCH CATERPILLAR, FIAT HITACHI, KOMATSU.
Ogłoszenia
Fano
1 009 km
Furgon blaszak
FordTransit Custom
FordTransit Custom
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 115 335 km, pierwsza rejestracja: 01/2023, Rok budowy: 2023, FORD TRANSIT CUSTOM 2.0 Diesel
Data rejestracji: 19.01.2023 – Euro 6
Przebieg: 115 335 km
6 miejsc homologowanych
Długość przestrzeni ładunkowej wewnętrznej: 1,80 m
Regularnie serwisowany w Fordzie
Opony 50/60%
Aktualny przegląd techniczny
Stan bardzo dobry – pojazd używany prywatnie do celów osobistych i rodzinnych, mimo że zarejestrowany jako pojazd ciężarowy
Dostępny od ręki
ROZWAŻYMY ZAMIANY POJAZDÓW WSZYSTKICH MAREK: MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT, VOLVO, SCANIA, TAKŻE Z OSPRZĘTEM CIFA, SERMAC, PUTZMEISTER; LUB MASZYNAMI BUDOWLANYMI MARKI CATERPILLAR, FIAT HITACHI, KOMATSU
Fedpfx Aszcy Avokgegc
Ogłoszenia
Bremen
726 km
Wiertarka promieniowa
MASVR4A
MASVR4A
Zadzwoń
Stan: używany, Wiertarka promieniowa MAS VR4A
Maszyna znajduje się w działającym zakładzie w Bremie i może zostać tam przetestowana.
Dane techniczne MAS VR 4A:
Maks. średnica wiercenia w stali (50 kg/mm²): 50 mm
Maks. średnica wiercenia w żeliwie (25 kg/mm²): 60 mm
Maks. średnica rozwiercania w stali (z prowadzeniem): 200 mm
Największy gwint w stali: M30
Największy gwint w żeliwie: M42
Odległość środka wrzeciona od prowadnicy kolumny (max.): 1.250 mm
Odległość środka wrzeciona od prowadnicy kolumny (min.): 320 mm
Największa średnica okręgu otworów: 2.940 mm
Najmniejsza średnica okręgu otworów: 1.105 mm
Odległość wrzeciono – płyta bazowa (max.): 1.340 mm
Odległość wrzeciono – płyta bazowa (min.): 280 mm
Zakres regulacji pionowej ramienia: 750 mm
Zakres przesuwu poziomego sanek wiertarskich: 930 mm
Zakres obrotu ramienia: 360°
Powierzchnia mocowania płyty bazowej: 1.475 × 900 mm
Wysokość płyty bazowej: 200 mm
Fsdszcy Aijpfx Akgegc
Rowki T: 3 × 25 mm
Rozstaw rowków T: 190 mm
Średnica głowicy wrzeciona: 70 h6 mm
Stożek wrzeciona: Morse’a MK4
Średnica wrzeciona: 40 mm
Skok wrzeciona: 310 mm
Liczba stopni obrotów: 16
Zakres prędkości obrotowej: 28 – 2.500 obr./min
Liczba stopni posuwu: 16
Zakres posuwu: 0,05 – 2 mm/obr.
Moc silnika wiercenia: 4 kW
Obroty silnika wiercenia: 1.420 obr./min
Moc silnika podnoszenia: 1,5 kW
Obroty silnika podnoszenia: 1.400 obr./min
Moc silnika hydrauliki: 0,55 kW
Obroty silnika hydrauliki: 1.400 obr./min
Moc pompy chłodziwa: 0,125 kW
Obroty pompy chłodziwa: 2.800 obr./min
Waga całkowita: 2.700 kg
Zapootrzebowanie mocy całkowitej: 7 kW
Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.): 2.250 × 1.055 × 2.970 mm
Obowiązują nasze warunki handlowe; sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy pisarskie lub przekłamania danych.
Podane informacje i zdjęcia pochodzą od właściciela i zostały udostępnione do publikacji.
Wygląd oferowanych artykułów odpowiada ich wiekowi i pokazanym zdjęciom.
Stan techniczny oraz zużycie oferowanych artykułów odpowiada ich wiekowi.
Maszyny używane sprzedawane są wyłącznie przedsiębiorcom i bez gwarancji.
Ogłoszenia
Grazioli Propito
964 km
Minibus
FIATSCUDO 9 POSTI PULMINO 2.0 MJT 120
FIATSCUDO 9 POSTI PULMINO 2.0 MJT 120
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 325 765 km, rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: mechaniczny, konfiguracja osi: 2 osie, klasa emisji: Euro 4, zawieszenie: stal, hamulce: inny, liczba miejsc: 9, FIAT SCUDO BUS 2.0 MJT 120 KM – 9 MIEJSC – MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW – EURO 4 – ROK 06/2007 – 325 765 KM – POJEMNOŚĆ 1997 cm³ – 120 KM – 88 kW – ABS – KLIMATYZACJA – ELEKTRYCZNE SZYBY – ELEKTRYCZNE LUSTERKA – 9 MIEJSC W KABINIE – RADIO CD – ABS – INFORMACJE: DAVIDE 3356514297
Fgsdozcyzrepfx Akgjc
Ogłoszenia
Wijchen
919 km
Wózek widłowy
StillRX60-25
StillRX60-25
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 18 735 h, wysokość podnoszenia: 4 870 mm, wolny skok podnoszenia: 1 620 mm, rodzaj paliwa: elektryczny, typ masztu: triplex, długość wideł: 1 190 mm, szerokość wideł: 1 150 mm, całkowita wysokość: 2 260 mm, całkowita długość: 2 320 mm, całkowita szerokość: 1 190 mm, kolor: srebrny, Masa własna: 4 651 kg
Udźwig: 2 500 kg
Fedpfxszcyzlo Akgjgc
- Rok produkcji: 2018
- Dokumentacja dostępna: Tak
- Oznaczenie CE: Tak
- Certyfikat CE: Nie
- Numer seryjny: 516345J00644
- Przepracowane motogodziny: 18 735
- Maksymalna siła podnoszenia: 2 500 kg
- Wysokość podnoszenia: 4 864 mm
- Wysokość przejazdowa: 2 260 mm
- Wysokość swobodnego podnoszenia: 1 620 mm
- Długość wideł: 1 190 mm
- Maksymalna szerokość wideł: 1 150 mm
- Minimalna szerokość wideł: 200 mm
- Liczba kół: 4 koła
- Osprzęt: przesuw boczny, regulacja rozstawu wideł
- Opcje: pełna kabina, joystick, wolny skok, reflektory robocze
- Typ masztu: Triplex
- Napęd: elektryczny
- Typ/Marka: 4 PzS 620
- Rok produkcji baterii: 2019
- Pojemność baterii: 620 Ah
- Napięcie baterii: 80 V
- Wymiary transportowe: 2 328 mm x 1 199 mm x 2 260 mm (dł. x szer. x wys.)
- Masa transportowa: 4 651 kg
- Liczba paczek transportowych: 1
Informacje finansowe:
Podatek VAT: Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć podatek VAT.
VAT/faktura VAT marża: Podatek VAT do odliczenia dla przedsiębiorców.
Dostawa i możliwość rozliczenia przyjmując maszyny z każdego sektora przemysłowego.
Tess van den Boom
Ogłoszenia
Vouziers
1 057 km
Grubościówka
SCMS 520
SCMS 520
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1999, numer maszyny/pojazdu: AB/129942, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka SCM S520
Szerokość robocza: 520 mm
Wysokość strugania: 250 mm
Wał strugarski: noże taśmowe
Liczba noży: 4
Regulacja wysokości: elektryczna
Wskaźnik grubości strugania: skala
Prędkość posuwu: 2 prędkości
Wałek podający: stalowy
Fodpfxezcyzfs Akgogc
Wałek odbierający: stalowy
Wałki stołowe: brak
Moc silnika: 5,5 kW
Przyłącze odciągu: 140 mm
Długość maszyny: 1200 mm
Szerokość maszyny: 1400 mm
Waga: ok. 900 kg
Ogłoszenia
Courbevoie
1 240 km
Szlifierka do płaszczyzn
LGBR7040
LGBR7040
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1993, długość szlifowania: 800 mm, szerokość szlifowania: 420 mm, całkowita wysokość: 420 mm, prowadnice 800X420X420MM
magnetyczny 700X400MM
Fgedpfx Akjzcyy Uegsc
Ogłoszenia
Obertraubling
593 km
Wysoki i długi furgon
FiatDucato L4H2 180 LED Kamera Klima
FiatDucato L4H2 180 LED Kamera Klima
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg: 22 077 km, moc: 132 kW (179,47 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: mechaniczny, masa całkowita: 3 500 kg, masa własna: 2 240 kg, maksymalna waga ładunku: 1 260 kg, pierwsza rejestracja: 11/2024, następna inspekcja (TÜV): 12/2027, długość przestrzeni ładunkowej: 4 070 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 870 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 932 mm, pojemność zbiornika paliwa: 90 l, klasa emisji: Euro 6, kolor: biały, liczba miejsc: 3, liczba poprzednich właścicieli: 1, Rok budowy: 2024, ładowność przyczepy bez hamulca: 3 000 kg, Wyposażenie: ABS, AdBlue, Bluetooth, Port USB, airbag, asystent utrzymania pasa ruchu, centralny zamek, czujniki parkowania, dodatkowe reflektory, drzwi przesuwne, elektroniczny program stabilizacji (ESP), elektryczne sterowanie szybami, filtr sadzy, gwarancja na pojazdy używane, kamera cofania, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, opony całoroczne, pełna historia serwisowa, pojazd niepalących, rejestracja ciężarówki, rejestracja samochodu, system immobilizera, system start-stop, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, światła przeciwmgielne, Tylne drzwi skrzydłowe (kąt otwarcia 260 / 270 stopni)
Wzmocniona oś tylna (zawieszenie)
Pełnowartościowe koło zapasowe (wraz z uchwytem na koło zapasowe)
Pakiet Visibility-Plus
System kontroli trakcji
Lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane
Lusterka zewnętrzne długie
Asystent hamowania
Pakiet Eco
Elektroniczny asystent parkowania
Inteligentny asystent prędkości
Asystent nagłego hamowania
Asystent pasa ruchu
Rozpoznawanie znaków drogowych
Fgodpfozcyy Iex Akgjc
Elektrycznie sterowane szyby przednie
Tempomat z ogranicznikiem prędkości
DAB
Akustyczny czujnik cofania (sygnał ostrzegawczy na zewnątrz)
System Start/Stop silnika
Kamera cofania
Dopuszczalna masa całkowita 3,50 t
Ogłoszenia
Tilburg
966 km
Przesuwne plandeki
Krone1-Asser / City Trailer / Tail Lift / NL Trailer
Krone1-Asser / City Trailer / Tail Lift / NL Trailer
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), konfiguracja osi: 1 oś, dopuszczalne obciążenie osi (oś 1): 9 000 kg, pierwsza rejestracja: 05/2007, długość przestrzeni ładunkowej: 11 100 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 500 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 700 mm, całkowita długość: 11 270 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 275/70 R22.5, rozstaw osi: 7 470 mm, kolor: inny, Rok budowy: 2007, Wyposażenie: ABS, windy załadunkowa, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- Zawieszenie pneumatyczne
- Skrzynka narzędziowa
= Dalsze informacje =
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 275/70 R22.5
Hamulce: hamulce tarczowe
Zawieszenie: zawieszenie pneumatyczne
Oś tylna: Maks. nacisk osi: 9 000 kg; bieżnik lewej opony: 30%; bieżnik prawej opony: 30%
Wagi
Masa własna: 6 000 kg
Ładowność: 16 000 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 22 000 kg
Stan
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan wizualny: bardzo dobry
Uszkodzenia: brak
Fgsdpozcyyusfx Akgsc
Identyfikacja
Numer rejestracyjny: OL-78-HK
Ogłoszenia
Hofheim in Unterfranken
635 km
Szlifierka do narzędzi
KappAS 204 GT
KappAS 204 GT
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1974, Długość mocowania: maks. 635
Wysokość kłów: 125
Fgjdpfjzcyynox Akgjc
Przesuw stołu: 400
Największy posuw szlifowania: ok. 300
Prędkość stołu płynnie regulowana: 30–1000 mm/min
Obroty wrzeciona szlifierskiego, 3-stopniowe: 1750, 2150, 2850 obr./min
Waga: ok. 1800 kg
Ogłoszenia
Monheim am Rhein
852 km
CNC płaska i profilowa szlifierka
GEIBEL & HOTZFS840 Z CB
GEIBEL & HOTZFS840 Z CB
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, Funkcjonalność: w pełni sprawny, CNC precyzyjna szlifierka do płaszczyzn i profili
Maszyna idealnie nadaje się do precyzyjnych zastosowań w narzędziowniach oraz produkcji form wtryskowych.
Dane techniczne:
Powierzchnia szlifowania: 800 x 450 mm
Zakres szlifowania: 800 x 400 x 375 mm
Maks. obciążenie stołu: 700 kg
Oś X = ruch podłużny stołu roboczego
Skok podłużny stołu: 20 - 850 mm
Napęd stołu: elektromechaniczny, z napędem paskiem zębatym
Prędkość stołu: 5 - 35 000 mm/min
Ustawianie stołu: elektryczne pokrętło ręczne oraz przycisk kierunkowy
Oś Y = ruch pionowy
Odległość od stołu do środka wrzeciona: 140 - 525 mm
Napęd pionowy: elektromechaniczny, z kulową śrubą toczną
Prędkość pionowa: 50 - 2 000 mm/min
Ustawianie pionowe: elektryczne pokrętło ręczne oraz przycisk kierunkowy
Najmniejszy posuw: 0,001 mm
System pomiarowy: liniał optyczny
Oś Z = ruch poprzeczny
Maks. przesuw poprzeczny: 400 mm
Typ napędu: elektromechaniczny z kulową śrubą toczną
Prędkość poprzeczna: 50 - 2 000 mm/min
Ustawianie poprzeczne: elektryczne pokrętło ręczne oraz przycisk kierunkowy
System pomiarowy: liniał optyczny
Oś C = wrzeciono szlifierskie
Silnik wrzeciona szlifierskiego: 7 kW
Obroty wrzeciona szlifierskiego: 1 400 obr./min
Standardowa tarcza szlifierska: 300 x 50 x 76,2 mm
Łożyskowanie wrzeciona: precyzyjne łożyska toczne
Smarowanie: bezobsługowe, dożywotnio smarowane
Moc przyłączeniowa: ok. 19 kVA
Waga całkowita: 3 500 kg
Wyposażenie:
- Elektro-permanentna płyta magnetyczna
Powierzchnia mocowania: 800 x 400 mm, odstęp biegunów 18 mm, 16-stopniowa regulacja siły przyciągania z automatycznym przełączaniem biegunów do rozmagnesowania
- Klocki poziomujące
Do ustawienia i wypoziomowania maszyny
- Tarcze szlifierskie oraz dwa kołnierze
- Osłona częściowa
Otwarta od góry, z drzwiami przesuwnymi do załadunku
Fsdpfozcyyhex Akgjgc
- System do korekcji narzędzia
Uchwyt do ramienia pryzmowego lub ścierniwa widłowego
Ramię pryzmowe do diamentu pojedynczego (MK O) lub diamentu kształtowego
- Regulacja obrotów wrzeciona szlifierskiego
Prędkość obwodowa 10-32 m/s
Prędkość obwodowa tarczy szlifierskiej utrzymywana jest na stałym poziomie (sterowanie V-konstant) przy silniku szlifierskim 7 kW
- Automatyczny uniwersalny filtr papierowy UPF 100
Pojemność zbiornika: ok. 280 litrów
Wydajność pompy: 20 l/min przy ciśnieniu 1,5 bara
- Urządzenie do oczyszczania powietrza
Wydajność: ok. 1 000 m³/h
- Otwory sprężonego powietrza
Ułatwiają podnoszenie dużych przedmiotów, z manualnym zaworem w komorze roboczej maszyny
- Przenośne urządzenie do wyważania
Z optycznym prowadzeniem operatora, umożliwiające dynamiczne wyważanie tarczy szlifierskiej bezpośrednio na maszynie
Wielkość i ustawienie niewyważenia obliczane automatycznie
Z walizką transportową
- Zestaw czyszczący
Ręczna dysza impulsowa do czyszczenia obszaru roboczego
- Dokumentacja / instrukcja obsługi
Oferujemy na sprzedaż naszą sprawdzoną szlifierkę wykorzystywaną w produkcji form.
Maszyna została zakupiona nowa w 2016 roku, jest w dobrym stanie technicznym, pracowała maksymalnie 20 godzin tygodniowo.
Działa bez zarzutu, sprzedawana wyłącznie ze względu na inwestycję w większy model.
Ogłoszenia
Roosendaal
1 012 km
Transport chłodniczy/mrożony
Schmitz CargobullN/A THERMOKING SLXi 300 D/E (only 5.512hrs) / 2...
Schmitz CargobullN/A THERMOKING SLXi 300 D/E (only 5.512hrs) / 2...
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), konfiguracja osi: 3 osie, dopuszczalne obciążenie osi (oś 1): 9 000 kg, dopuszczalne obciążenie osi (oś 2): 9 000 kg, dopuszczalne obciążenie osi (oś 3): 9 000 kg, pierwsza rejestracja: 02/2017, całkowita długość: 14 040 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, zawieszenie: powietrze, rozmiar opony: 385/65-R22.5, rozstaw osi: 8 910 mm, kolor: biały, Rok budowy: 2017, Wyposażenie: ABS, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- EBS
- Drzwi tylne
- Osie podnoszone
- Agregat chłodniczy/mroźniczy
- Zawieszenie pneumatyczne
- Hamulce tarczowe
= Uwagi =
Bardzo ładna naczepa chłodnia SCHMITZ CARGOBULL z 2017 roku z systemami ABS/EBS, osiami SCHMITZ/ROTOS z hamulcami tarczowymi, agregatem THERMOKING SLXi 300 D/E (godziny pracy na dieslu: 5 512 h; godziny pracy na prądzie: 8 889 h), podłogą paletową, 1. i 3. oś podnoszona, wymiary wewnętrzne: 13,35 x 2,50 x 2,65 m, masa własna: 8 728 kg, dopuszczalna masa całkowita: 42 000 kg, opony: 385/65-R22.5 (bieżnik lewa strona: 12/6/2 mm; bieżnik prawa strona: 12/10/2 mm), holenderska rejestracja z ważnym przeglądem technicznym (APK) do 17.07.2026
= Dalsze informacje =
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 385/65-R22.5
Marka osi: SCHMITZ/ROTOS DISC
Fgsdpfjzcyybjx Akgec
Hamulce: tarczowe
Zawieszenie: pneumatyczne
Tylna oś 1: oś podnoszona; max. obciążenie: 9 000 kg; bieżnik lewa: 75%; bieżnik prawa: 75%
Tylna oś 2: max. obciążenie: 9 000 kg; bieżnik lewa: 40%; bieżnik prawa: 60%
Tylna oś 3: oś podnoszona; max. obciążenie: 9 000 kg; bieżnik lewa: 20%; bieżnik prawa: 20%
Wagi
Masa własna: 8 728 kg
Ładowność: 33 272 kg
DMC: 42 000 kg
Funkcjonalność
Zakres temperatur chłodzenia: od -28°C do +32°C
Marka zabudowy: Schmitz Cargobull SCB*S3B
Agregat chłodniczy: napęd dieslem i elektryczny (5 212 h diesel; 8 889 h elektrycznie)
Grubość ścian: 50 mm
Przeglądy, historia i stan
APK (przegląd techniczny): ważny do 07.2026
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan wizualny: bardzo dobry
Identyfikacja
Numer rejestracyjny: OP-02-NS
Dodatkowe informacje
Prosimy o kontakt z Arne Honingh w celu uzyskania dalszych informacji.
Ogłoszenia
Czechy
849 km
Avia VMC 1000
AviaVMC 1000
AviaVMC 1000
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2017, przebieg osi X: 1 000 mm, przesuw osi Y: 540 mm, przesuw osi Z: 620 mm, producent sterowników: HEIDENHAIN, model sterownika: iTNC530 HSCI, obciążenie stołu: 1 000 kg, masa całkowita: 5 500 kg, prędkość wrzeciona (maks.): 15 000 obr./min, moc silnika wrzeciona: 17 000 W, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 300, liczba osi: 4, Ta 4-osiowa maszyna Avia VMC 1000 została wyprodukowana w 2017 roku. Charakteryzuje się dużym zakresem ruchu w osi X wynoszącym 1000 mm, w osi Y – 540 mm oraz w osi Z – 620 mm. Maszyna jest wyposażona w solidny stół o wymiarach 1200 x 540 mm i maksymalnym obciążeniu 1000 kg. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości obróbki, rozważ zakup pionowego centrum obróbczego Avia VMC 1000, które mamy w sprzedaży. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Wymiary stołu: 1200 x 540 mm
• Odległość wrzeciona od stołu (min./maks.): 150 / 770 mm
• Posuw roboczy: 0–35 m/min
• Przesuw szybki (X/Y/Z): 35 / 35 / 35 m/min
• Moc silnika wrzeciona (S1 100% / S6 25%): 10 / 17 kW
• Stan: Maszyna w doskonałym stanie, z bardzo małym przebiegiem
Wyposażenie dodatkowe
• Chłodzenie przelotowe wrzeciona, 20 bar
• Przygotowanie do 4. osi z stołem 200 mm, podstawą i uchwytem 3-szczękowym
• Sonda na podczerwień do pomiaru obrabianego elementu Heidenhain TS 640
• Sonda narzędziowa Heidenhain TT 160
• Odpylacz mgły olejowej (Mistresa, Japonia)
• Chłodzenie narzędzi sprężonym powietrzem, 5 bar
• Separator oleju chłodzącego
Fgjdpfx Aozcyx Rskgec
Technical Specification
Taper Size ISO 40
Ogłoszenia
Saint-Siméon-de-Bressieux
1 255 km
KOMBAJNOWA NOŻYCA ZGINARKA 100 T 3 osie
COMBI
COMBI
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, • Nożyce gilotynowe pionowe o zdolności cięcia 3 mm lub 6 mm stali na długości 3 m, wyposażone w automatyczny zderzak, system optyczny do cięć według trasowania oraz opcjonalne pneumatyczne podparcie blachy
• Prasa krawędziowa o nacisku 50 lub 100 T i długości 3 m pomiędzy słupami, 3 osie numeryczne (X, zderzak oraz synchronizacja siłowników lewy Y1 i prawy Y2). Sterowanie numeryczne dotykowe CYBELEC z programowaniem numerycznym lub graficznym.
Charakterystyka:
Dzięki minimalnej powierzchni w warsztacie otrzymujesz odpowiednik 2 wysokiej klasy maszyn konwencjonalnych:
Fsdpfozcyx Dox Akgsgc
• Nożyce pionowe gilotynowe ze zderzakiem automatycznym (dł. 700 mm), systemem optycznym do cięć według trasowania, dociskiem proporcjonalnym do siły cięcia, 2 odwracalnymi ostrzami 4-stronnymi oraz opcjonalnym pneumatycznym podparciem blachy
• Prasa krawędziowa ze zderzakiem automatycznym (dł. 700 mm) oraz w pełni elektronicznym zarządzaniem kątem za pomocą 2 liniałów cyfrowych (synchronizacja siłowników lewy Y1 i prawy Y2 z kontrolą siły), co umożliwia gięcie na uderzenie lub w powietrzu z precyzją pozycjonowania do 0,04 mm
- Przestrzeń robocza pomiędzy słupami = 3200 mm - Możliwość gięcia bez ograniczeń, brak przeszkód od ramion maszyny!
- Bezpośrednie programowanie kątów + programowanie graficzne z automatycznym obliczeniem długości rozwinięcia oraz symulacją gięcia 2D
- Automatyczna kontrola nacisku w czasie rzeczywistym
- Kompletny osprzęt: matryca 9-rowkowa + stempel typu łabędzia szyja + regulowane uchwyty stempli
- 2 lata gwarancji
Dostępne w kilku wersjach:
- zdolność cięcia: 3 lub 6 mm stal
- długość cięcia: 1250 / 2040 / 3040 mm
- siła gięcia: 50 i 100 T
- długość gięcia: 1400 / 2200 / 3200 mm
- graficzne sterowanie numeryczne Cybelec 3-osiowe
Już ponad 1000 instalacji w Europie. Zapytaj o szczegóły!
Dzięki maszynie COMBI oraz jej 3 osiom numerycznym X, Y1, Y2 rzeczywiście otrzymujesz odpowiednik dwóch wydajnych urządzeń oraz technologię zwykle dostępną wyłącznie dla przemysłu (synchronizacja Y1 Y2).
Od 2004 roku firma JC COLOMBO dystrybuuje zintegrowane nożyce gilotynowe i prasę krawędziową COMBI.
Dzięki idealnym parametrom do prac ślusarskich i metalowych (nożyce 3040 x 6 mm, gięcie 3200 x 75 T) maszyna COMBI umożliwia firmom, które nie dysponują miejscem na dwie konwencjonalne maszyny, pełne wyposażenie, niezależność i dużo szybszą reakcję przy realizacji zleceń.
Warsztaty 100 m² i 2 osoby wybrały COMBI!
Wersja 50 T została specjalnie zaprojektowana do wykonywania okładzin dla firm zajmujących się stolarką aluminiową.
Ponadto, dzięki takim elementom wyposażenia jak automatyczny stół podporowy do nożyc, synchronizacja siłowników Y1 Y2 oraz program bezpośredniego ustawiania kąta, klient otrzymuje dwa kompletne maszyny o parametrach przemysłowych w atrakcyjnej cenie.
Ponad 600 profesjonalistów we Francji korzysta już z maszyny COMBI.
Ogłoszenia
Tilburg
966 km
Blender
AutoMix / 2 Axle / 10M3 / Full Steel / Diesel /...
AutoMix / 2 Axle / 10M3 / Full Steel / Diesel /...
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), konfiguracja osi: 2 osie, pierwsza rejestracja: 05/1972, zawieszenie: stal, rozmiar opony: 315/80 R22.5, kolor: inny, Rok budowy: 1972, Hamulce: hamulce bębnowe
Zawieszenie: resory piórowe
Oś tylna 1: rozmiar opon: 315/80 R22.5; bieżnik lewa: 20%; bieżnik prawa: 20%
Oś tylna 2: rozmiar opon: 315/80 R22.5; bieżnik lewa: 20%; bieżnik prawa: 20%
Masa własna: 8 650 kg
Stan techniczny: bardzo dobry
Fedpjzcyxwefx Akgjgc
Stan wizualny: bardzo dobry
Uszkodzenia: brak
Ogłoszenia
Enschede
843 km
Stół spawalniczy, stół obrotowy do spawania
AYEL-TECHHB-12
AYEL-TECHHB-12
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2025, średnica stołu obrotowego: 1 000 mm, Wyposażenie: prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, - Udźwig poziomy: 1200 kg
- Udźwig pionowy: 600 kg
- Wymiary stołu: 1000 mm
- Elektrycznie pochylany
Fgedpfezcyxqjx Akgjc
- Bezprzewodowy pilot
- Wyświetlacz cyfrowy
- Dokumentacja
- 400V
Ogłoszenia
Grevenbroich
870 km
Podwozie z kabiną
ScaniaG410 Highline/Retarder/Voll Luft/Eu6
ScaniaG410 Highline/Retarder/Voll Luft/Eu6
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), przebieg: 573 774 km, moc: 302 kW (410,61 KM), pierwsza rejestracja: 10/2017, rodzaj paliwa: diesel, konfiguracja osi: 8x4, paliwo: diesel, hamulce: retarder, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina sypialna, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: powietrze, Rok budowy: 2017, Wyposażenie: AdBlue, Bluetooth, EBS (Elektroniczny System Hamulcowy), elektroniczny program stabilizacji (ESP), elektryczne sterowanie szybami, filtr sadzy, klimatyzacja, lusterko elektryczne, retarder, spojler, system nawigacji, tempomat, światła przeciwmgielne, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- Wspomaganie hamulców
- EPS
- Cichy
- Filtr cząstek stałych
- Radio/odtwarzacz CD
- Kabina sypialna
- Drzwi boczne
= Dalsze informacje =
Zawieszenie: zawieszenie pneumatyczne
Oś przednia 1: kierowana
Oś przednia 2: kierowana
Dopuszczalna masa całkowita: 32 000 kg
APK (przegląd techniczny): ważny do 01.2027
Stan techniczny: dobry
Stan wizualny: dobry
Numer pojazdu: 123
Scania G410 / 8x4 / Highline / Retarder / Pełne powietrze / Euro 6
Nr VIN: YS2G8X40009226120
TÜV: 01.2027
Zawieszenie: powietrze/powietrze (pełne powietrze)
Skrzynia biegów: automatyczna
Klimatyzacja
Retarder
Hamulec silnikowy
Tempomat
Asystent utrzymania odległości
System nawigacji
Norma emisji spalin EURO 6
Brak odpowiedzialności za błędy druku i pisowni, zmiany oraz sprzedaż pośrednią i pomyłki zastrzeżone!
= Informacje o firmie =
Brak odpowiedzialności za błędy druku i pisowni, zmiany oraz sprzedaż pośrednią i pomyłki zastrzeżone!
Fgsdpfx Akezcyxksgec
Al Shogran GmbH
An der Glashütte 15
41516 Grevenbroich
Tel.:
Mobile: Pani Sabine Faust
Email.
Ogłoszenia
Fano
1 009 km
Naczepa niskopodwoziowa do transportu maszyn budowlanychnaczepa niskopodwoziowa do transportu maszyn
CTCRP26S
CTCRP26S
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 1985, Naczepa platformowa CTC SPA RP26S
Pierwsza rejestracja: 1985
3 osie
Opony w stanie 40/50%
Długość: 9,68 m, szerokość: 2,50 m, ładowność: 19 500 kg
Podwójne rampy hydrauliczne
Fsdpfxozcyxdj Akgogc
Stan ogólny dobry
Dostępna od ręki
ROZWAŻAMY ZAMIANY POJAZDÓW WSZYSTKICH MAREK, MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT, VOLVO, SCANIA, Z OSPRZĘTEM CIFA, SERMAC, PUTZMEISTER; LUB MASZYN BUDOWLANYCH CATERPILLAR, FIAT HITACHI, KOMATSU.










































































































































































































































































































