Używana linia rozlewnicza Tetra Pak A3 Flex 200S, 100VTetra Pak®
A3 Flex
Używana linia rozlewnicza Tetra Pak A3 Flex 200S, 100V
Tetra Pak®
A3 Flex
Rok produkcji
2005
stan
używany
Lokalizacja
Fumane (Verona) 

Dane podstawowe
- Opis/nazwa maszyny:
- Używana linia rozlewnicza Tetra Pak A3 Flex 200S, 100V
- Producent:
- Tetra Pak®
- Model:
- A3 Flex
- Numer maszyny:
- LC689
- Rok produkcji:
- 2005
- stan:
- używany
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja sprzedawcy:
- Via Incisa 1, 37022 Fumane (Verona), Włochy

Zadzwoń
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A231-82816
- Numer referencyjny:
- LC689
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 22.10.2026
Opis
Używana linia napełniająca Tetra Pak A3 Flex 200S, 100VSpecyfikacja techniczna i dane wydajnościoweTa używana linia napełniająca Tetra Pak A3 Flex jest skonfigurowana dla formatu kartonów 200S i oparta na maszynie napełniającej Tetra Pak A3 Flex 100V wyprodukowanej w 2005 roku. Linia obejmuje skoordynowane urządzenia znajdujące się za napełniarką, przeznaczone do obsługi kartonów, aplikacji słomek oraz wtórnego pakowania w kartony.Napełniarka: Tetra Pak A3 Flex, wersja 100V, rok 2005Format linii: 200SAkumulator: Tetra Pak ACHX30-50M, rok 2010Aplikator słomek: Tetra Pak SA22, rok 2009Pakowarka kartonowa: Tetra Pak CBP32, rok 2009Dołączone akcesoria: 2 rolki papieru i 1 wózek do papieru dostarczane z napełniarkąZaawansowana automatyka i systemy sterowaniaLinia napełniająca jest skonfigurowana jako zintegrowany przemysłowy system pakowania, w którym akumulator wspiera przepływ produktu między napełnianiem a kolejnymi operacjami. Konfiguracja urządzeń ma na celu koordynację napełniania, obsługi kartonów, aplikacji słomek i pakowania w kartony w ramach ciągłego procesu produkcyjnego.Napełniarka Tetra Pak A3 Flex jest oznaczona jako wersja 100V, z możliwością modernizacji do 150V. Zakres każdej modernizacji powinien zostać oceniony pod kątem wymaganej konfiguracji opakowania i wymagań eksploatacyjnych.Możliwości integracji linii produkcyjnejTa linia do napełniania kartonów Tetra Pak łączy główne etapy wymagane po napełnieniu kartonów: buforowanie, aplikację słomek i wtórne pakowanie w kartony. Dołączone rolki papieru i wózek do papieru wspierają obsługę oraz załadunek materiału opakowaniowego do napełniarki.Typ maszynyProducent / modelRokMaszyna napełniającaTetra Pak A3 Flex 100V2005Różne urządzeniaTetra Pak ACHX30-50M2010Różne urządzeniaRolka papieruRóżne urządzeniaWózek do papieruRóżne urządzeniaTetra Pak SA222009Pakowarka zbiorczaTetra Pak CBP322009Modułowa konfiguracja sprawia, że ta używana linia napełniająca i przemysłowa linia pakująca jest odpowiednia do zastosowań w produkcji napojów wykorzystujących określony format kartonów 200S. Może zostać zintegrowana z odpowiednimi urządzeniami do przygotowania produktu p...
Knsdpo Adttajfx Am Aec
Knsdpo Adttajfx Am Aec
Dokumenty
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Fumane (Verona)
932 km
Używana maszyna rozlewnicza TETRA PAK A3 Flex 1L slim 7500 bph
Tetra Pak®A3Flex
Tetra Pak®A3Flex
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Fumane (Verona)
932 km
Używana Tetra Pak A3Flex 1000 Base - Rok 2005
Tetra Pak®A3/Flex 1000 Base
Tetra Pak®A3/Flex 1000 Base
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Fumane (Verona)
932 km
Używana linia rozlewnicza Tetra Pak A3 Flex 1000 SQ 7000 PPH
Tetra Pak®A3 FLEX
Tetra Pak®A3 FLEX
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Fumane (Verona)
932 km
Używana linia Tetra Pak A3 flex 100V 330 prisma
Tetra Pak®A3 FLEX 100V
Tetra Pak®A3 FLEX 100V
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Lorquí
2 209 km
Napełniarka do kartonów aseptycznych (brik) o pojemności 500 g
Tetra PakA3/Flex
Tetra PakA3/Flex
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Fumane (Verona)
932 km
Używana rozlewaczka A3 Flex 100V 1000 Edge 7000 bph
Tetra Pak®A3 Flex 100V
Tetra Pak®A3 Flex 100V
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Fumane (Verona)
932 km
Używana rozlewaczka Tetra Pak A3/Flex TBA 1000B - 7000 bph
Tetra Pak®A3/Flex Compact 150V
Tetra Pak®A3/Flex Compact 150V
Udane:
Twoja wiadomość została wysłana.
Ogłoszenia
Przemyśl
348 km
TETRA PAK VOLUME CONVERSION KIT A3 FLEX
TETRA PAK VOLUME CHANGE KITA3 FLEX 200/250 SQUARE
TETRA PAK VOLUME CHANGE KITA3 FLEX 200/250 SQUARE
Twoje ogłoszenie zostało pomyślnie usunięte
Wystąpił błąd































































