STAR Micronics SR 20 R III
Rok produkcji
1996
stan
używany
Lokalizacja
Włochy Włochy
Tokarka typu szwajcarskiego STAR Micronics SR 20 R III
more Images
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
STAR Micronics SR 20 R III
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Tokarka typu szwajcarskiego
Producent:
STAR Micronics
Model:
SR 20 R III
Rok produkcji:
1996
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Italy Włochy
Numer referencyjny:
IT-TUR-STA-1996-00001
Aktualizacja:
ostatnio dnia 08.01.2026
Opis
Dane ogólne
Waga maszyny: 2200 kg
Wysokość: 1700 mm
Głębokość: 1200 mm
Gbedpfxex D Dwfe Ah Ajl
Wymiary
Długość maszyny: 2200 mm
Ta 3-osiowa tokarka Star SR 20 R III została wyprodukowana w 1996 roku. Oferuje maksymalną średnicę toczenia 20 mm, prędkość obrotową wrzeciona do 8 000 obr./min oraz posuw szybki 35 m/min. Zapewnia wysoką precyzję toczenia, posiada sześć stacji narzędzi stałych oraz pięć promieniowych stacji narzędzi napędzanych. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości toczenia, rozważ model Star SR 20 R III z naszej oferty. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.