SPINNER TC800SPINNER
TC800
SPINNER TC800
SPINNER
TC800
Rok produkcji
2009
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- SPINNER TC800
- Producent:
- SPINNER
- Model:
- Rok produkcji:
- 2009
- stan:
- gotowy do pracy (używany)
- Godziny pracy:
- 1 000 h
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- , Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
- Przebieg osi X:
- 360 mm
- Przesuw osi Z:
- 980 mm
- Producent sterowników:
- SIEMENS
- Model sterownika:
- 840D Solution Line
- Liczba osi:
- 4
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A215-53553
- Numer referencyjny:
- DE-TUR-SPI-2009-00001
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 23.03.2026
Opis
• Sterowanie: Siemens 840D Solution Line
• Przesuw w osi X: ok. 360 mm
• Przesuw w osi Z: ok. 980 mm
• Szybki przesuw w osi X: ok. 18 m/min
• Szybki przesuw w osi Z: ok. 24 m/min
• Prędkość obrotowa wrzeciona głównego: do ok. 4000 obr.
Gbjdpfx Ahoyv Epvs Asl
• Moc wrzeciona głównego: ok. 24 kW (100%)
• Moc wrzeciona głównego: ok. 33 kW (40%)
• Końcówka wrzeciona: A8
• Pojemność pręta: ok. 77 mm
• Przeciwwrzeciono: Tak
• Prędkość obrotowa przeciwwrzeciona: do ok. 5000 obr.
• Moc przeciwwrzeciona: ok. 15 kW
• Końcówka przeciwwrzeciona: A6
• Pojemność pręta przeciwwrzeciona: ok. 52 mm
• Typ głowicy narzędziowej: VDI 50
• Liczba stacji narzędziowych: 12
• Narzędzia napędzane: Tak
• Liczba napędzanych narzędzi: do 12
• Prędkość obrotowa narzędzia napędzanego: do ok. 4000 obr.
• Maksymalna średnica toczenia: ok. 500 mm
• Maksymalne wychylenie nad łożem: ok. 800 mm
• Maksymalna długość toczenia: ok. 800 mm
• Konik: Tak
• Stożek konika: MK4
• Skok konika: ok. 100 mm
• Siła konika: ok. 8500 N
• Napięcie: 400 V
• Częstotliwość: 50/60 Hz
• Napięcie sterowania: 24 V DC
• Ciśnienie sprężonego powietrza: ok. 6-10 barów
• Ciśnienie hydrauliczne: ok. 70 bar
• Przenośnik wiórów: Tak
• Układ chłodzenia: Tak
• Jednostka hydrauliczna: Tak
• Szafka elektryczna: Tak
• Wieżyczka promieniowa
• Brak pinoli
• Prawie nieużywany, około 1000 godzin pracy
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
• Przesuw w osi X: ok. 360 mm
• Przesuw w osi Z: ok. 980 mm
Gbjdpfx Ahoyv Epvs Asl
• Końcówka wrzeciona: A8
• Pojemność pręta: ok. 77 mm
• Przeciwwrzeciono: Tak
• Narzędzia napędzane: Tak
• Konik: Tak
• Stożek konika: MK4
• Skok konika: ok. 100 mm
• Siła konika: ok. 8500 N
• Napięcie: 400 V
• Częstotliwość: 50/60 Hz
• Napięcie sterowania: 24 V DC