Movitrac 31C055-503-4-00
Przetwornica częstotliwości 5,5 kW
SEW-EURODRIVE
Movitrac 31C055-503-4-00
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- SEW-EURODRIVE
- Model:
- Movitrac 31C055-503-4-00
- stan:
- używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
- Lokalizacja:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A726-3288
- Numer referencyjny:
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 12.06.2024
Opis
-Producent: SEW Eurodrive, falownik Movitrac
-Typ: Movitrac 31C055-503-4-00
-Moc: 8,3 kVA
-Wejście: 380-500 V 50/60 Hz
-Wyjście: 0-400 Hz
Gisdoh Szb Eepfx Anqet
-Wymiary: 300/170/H215 mm
-Waga: 5,8 kg
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
-Typ: Movitrac 31C055-503-4-00
-Moc: 8,3 kVA
-Wejście: 380-500 V 50/60 Hz
-Wyjście: 0-400 Hz
Gisdoh Szb Eepfx Anqet
-Wymiary: 300/170/H215 mm
-Waga: 5,8 kg
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 4402 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Wiefelstede
760 km
Aktywny moduł liniowy z podwójnym modułem silnika
Siemens6SL3130-7TE23-6AA3 / 6SL3120-2TE21-0AA3
Ogłoszenia
759 km
Moduł nośny 50 mm
SiemensSimodrive 6SN1162-1AA00-0AA0
760 km
Moduł podwójnego silnika
Siemens6SL3120-1TE15-0AA0
Siemens6SL3120-1TE15-0AA0
Moduł elektroniczny
Bachmann BattenfeldCVA500 CV-A500 B2532/00
Przetwornica częstotliwości 1,5 kW