Używane Scm-Minimax Fs41C na sprzedaż (743)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Piła formatowa SCM si12
SCMsi12
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła formatowa SCM si12
Specyfikacja:
• stan - używany, po kompleksowym przeglądzie
• producent - SCM
• model - si 12
• długość wózka 150 cm
• średnica założonej tarczy 300 mm
• silnik główny piły 3,0 kW
Dkjdeza Hi Repfx Akaon
• tarcza wykładana pod kątem, ręcznie
• ręczne podnoszenie i opuszczenie tarczy
• max wysokość cięcia ~ 90 mm
• wózek boczny o wym. 85 x 60 cm
• króciec odciągowy fi 100 mm
• waga - ok. 450 kg
• wymiary gabarytowe 350 x 150 x 100 cm cm (szer. x dł. x wys.)
wymiary do transportu 90 x 150 x 100 cm (szer. x dł. x wys.)
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła wielotarczowa
SCMM3 300/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7901
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 300mm
- szerokość robocza wału 300mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 750mm
- długość blatu 1530mm
- z góry:
- odrzutniki (bariera chroniąca przed cofaniem się materiału)
- rolka poślizgowa, metalowa
- odrzutniki
- rolka poślizgowa, metalowa
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe gładkie, metalowe
- z dołu:
- listwa prowadząca
- odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,5kW
Dodsy S Aakopfx Akaekn
- silnik główny 22kW
- hamulec
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2300x1370x1570mm
- waga około 1700kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– stan bardzo dobry
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
Cena netto: 32900 PLN
Cena netto: 7830 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Szerokotaśmowa szlifierka
SCMSandya Uno
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya Uno
Szerokość robocza 900mm
Wysokość robocza 3-160mm
Ilość agregatów 2
Agregata w wałem gumowym
Agregat combi z trzewikiem
Silnik główny o mocy 11kw
Oscylacja pneumatyczna
Wymiary papieru ściernego 930×1525
Dwie prędkości posuwu 4.5-9m/min
Dkjdpoy Sr Rrefx Akajn
Gabaryty maszyny:1560 x 1280 x 1920mm
Waga około 1100kg

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
SCMSuperset XL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna SCM Superset XL
Szerokość robocza 15-230mm
Wysokość robocza 6-120 mm
Ilość wrzecion 6
Układ wrzecion:
Dół
Prawa
Lewa
Góra
Dół
Uniwerslana/piłka do listwy przyszybowej
Prędkość oborowa wrzecion 6000r.p.m
Dodpfxsy Sr Nne Akaokn
Dociski pneumatyczne
Prędkość posuwu regulowana za pomocą falownika 5-25m/min
Napęd na wałach kardana
Certyfikat CE
Ogłoszenia
Gogołowa
219 km
Centrum obróbcze
SCMACCORD 30 FX
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2013, Funkcjonalność: w pełni sprawny, godziny pracy: 515 h, napięcie wejściowe: 400 V, prąd wejściowy: 74 A, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, przebieg osi X: 5 020 mm, przesuw osi Y: 1 380 mm, szerokość przedmiotu obrabianego (maks.): 1 300 mm, wysokość przedmiotu obrabianego (maks.): 450 mm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 7 250 kg, liczba osi: 4, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 36, producent sterowników: SCM, typ uruchamiania: elektryczny, całkowita wysokość: 3 000 mm, całkowita długość: 9 778 mm, całkowita szerokość: 6 158 mm, masa całkowita: 7 250 kg, długość stołu: 5 680 mm, szerokość stołu: 1 300 mm, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, Oferujemy czteroosiowe centrum obróbcze SCM ACCORD 30 FX.
Skonfigurowana maszyna pod produkcję stolarki okiennej i drzwiowej.
Z dodatkowym agregatem BRC, wyposażona w dwa magazyny narzędziowe z dobrą pompą podciśnieniową
Maszyna bardzo mało pracowała jest praktycznie nową jednostką co możemy potwierdzić poprzez firmę SCM group w której została zakupiona jako nowa. Możliwość wystawienia certyfikatu i gwarancji przez producenta SCM.
Marka: SCM
Typ: Accord 30 FX
Model: ACCORD 30 FX
Numer seryjny: AA2/002707
Rok produkcji: 2013
Masa: 7250 kg
Dsdpfey Udznex Akajkn
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Czechy
358 km
Szlifierka szerokotaśmowa wyrównująca
SCMSANDYA 10 RCS
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 1998, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość szlifowania: 1 100 mm, moc: 11 kW (14,96 KM), typ regulacji wysokości: elektryczny, Regenerowana, automatyczna szerokotaśmowa szlifierka wyrównująca przeznaczona jest do kalibracji drewna litego oraz szlifowania elementów fornirowanych. Model SANDYA 10 należy do wyższej klasy automatycznych szerokotaśmowych szlifierek marki SCM, wyróżniających się wyjątkowo sztywną ramą, najwyższą jakością szlifowania oraz uniwersalnym zastosowaniem.
2 agregaty: wał + wał z listwą i wspólnym silnikiem 11 kW
1. wał kalibrujący stalowy
2. wał szlifujący miękka guma + pneumatyczna listwa szlifująca
Szerokość szlifowania 1100 mm
2 prędkości posuwu taśmy podającej
Automatyczne pomiar grubości obrabianego elementu
Elektryczne ustawienie wysokości roboczej z wyświetlaczem + precyzyjna regulacja
Przedłużenia stołu na wejściu oraz wyjściu
Oscylacja pneumatyczna
Dkodpfx Aowx I Tpskajn
Bardzo dobry stan techniczny + kompletny remont
Instrukcja obsługi w języku czeskim dostępna
Norma bezpieczeństwa CE
Odpowiednia do kalibracji i szlifowania drewna litego oraz forniru
DOSKONAŁY STAN TECHNICZNY
Maszyna jest po przeglądzie, wyregulowana i przetestowana.
Ogłoszenia
Niemcy
645 km
Wielopiła tarczowa SCM M 3
SCMM 3
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna używana
Wyposażenie i dane techniczne:
Wielopiła wysokiej wydajności
Ciężka konstrukcja żeliwna
Solidny łańcuch transportowy złożony z bezpośrednio połączonych precyzyjnych ogniw
Powierzchnie prowadzące łańcucha transportowego odporne na zużycie, o bardzo niskim współczynniku tarcia
Automatyczne smarowanie łańcucha
Czterokrotne łożyskowanie wału piły dla maksymalnej stabilności
Tuleja piły z gniazdem stożkowym i samocentrowaniem
4 rolki dociskowe zapewniające precyzyjne cięcie także cienkich elementów obrabianych
Dedpfszbv Hzjx Akaskn
4 rzędy palców rozszczepiających oraz zabezpieczających przed odrzutem
Wysokość cięcia do 110 mm przy średnicy tarczy 350 mm
Minimalna długość cięcia 250 mm
Szerokość mocowania tulei piły 300 mm
Minimalna i maksymalna średnica tarczy piły 200/350 mm
Prędkość obrotowa wału piły 4200 obr./min
Prędkość posuwu 4-48 m/min
Szerokość łańcucha transportowego 300 mm
Średnica tulei piły (z 2 klinami 20 x 5 mm) 70 mm
Wysokość stołu roboczego 750 mm
Średnica króćca odciągowego 200 mm
Wydatek powietrza przy 25 m/sek 3500 m³/h
Silnik główny 25 kW
Silnik posuwu 1,1 kW
Z laserową linią prowadzącą
Waga 1800 kg
Emisja hałasu 98,3 dB W (A) na biegu jałowym bez odciągu
Podczas pracy 107,1 dB W (A)
Wartość emisji stanowiskowej 81,8 dB W (A) na biegu jałowym bez odciągu
Podczas pracy 91,2 dB W (A)
Dostępność: od ręki
Magazyn: 63934 Röllbach
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Piła formatowa
SCMSI 300N
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2001, Sprzedam pilarkę formatową z podcinakiem SCM SI 300N, rok produkcji 2001. Długość stołu 3200 mm. Maks. szerokość cięcia przy przykładnicy poprzecznej 1950 / 2850 mm. Maks. szerokość cięcia przy przykładnicy równoległej 1270 mm. Silnik 5,5 kW. Maks. średnica piły głównej fi.300x30 mm. Maks. średnica piły podcinającej fi.120x20 mm. Prędkość obrotowa piły głównej (podcinak): 4000 (8000) obr./min. Stan bardzo dobry, dostępna od zaraz. Proszę o kontakt w celu uzyskania większej liczby zdjęć.
Dkjdpfoiu Awbox Akaon
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Centrum obróbcze
SCMaccord 40 fx
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2023, SCM accord 40 fx centrum obróbcze CNC z następującym wyposażeniem:
Pole robocze X-Y = 6360 x 1905 mm, Z = 350 mm
OF0158 Użyteczna wysokość prześwitu Z = 350 mm z przyssawkami H50
OF0165 Prędkość posuwu osi dla wersji Accord 40 fx PRO-SPEED
OF0168 Tryb wahadłowy (praca w cyklu podzielonym)
OF0169 Automatyczne smarowanie osi
OF0299 TELESOLVE – zdalna diagnostyka przez internet
450328 Konsola sterująca eye-M PRO ze zintegrowanym komputerem PC
450291 Dodatkowy stały pulpit sterujący
870068 TECPAD – zdalne sterowanie funkcjami maszyny
560058 10 szt. szyn nośnych MATIC L1825
230429 Jednostka robocza MAXI – Prisma KT 1
870046 Przygotowanie pod przekładnię kątową „Prisma KT-KS”
Dsdpfxjyfgzdj Akaokn
470014 Dysza powietrza do narzędzia
870119 Przyrząd do pomiaru długości narzędzia
870120 Przyrząd do pomiaru grubości płyty
870009 Agregat wiertarski F16
OF0176 Przedni rząd ograniczników H50 do stołu roboczego z 10 szynami nośnymi
510205 Przygotowanie imadeł do stołu roboczego z 10 szynami nośnymi
480178 Przedni rząd ograniczników H110 do stołu roboczego z 10 szynami nośnymi
480105 Tylny rząd ograniczników H110 do stołu roboczego z 10 szynami nośnymi
480137 Pierwszy boczny rząd ograniczników H110 do stołu roboczego z 10 szynami nośnymi
480005 Przyssawki H110 145x145 mm – 36 szt.
480006 Przyssawki H110 145x55 mm obrotowe – 10 szt.
480007 Przyssawki H110 180x65 mm obrotowe – 10 szt.
480018 Przyssawki H110 145x30 mm obrotowe – 5 szt.
480410 Podnośniki H110 – 8 szt.
350016 Pompa próżniowa 250 (300) m3/h
560538 Dodatkowa automatycznie regulowana podstawa do szyny nośnej MATIC 10
190046 System bezpieczeństwa PRO-SPEED
524800 System „SAV€NERGY” 2.0 do oszczędzania energii
210837 TR12 – boczny magazynek narzędziowy
210056 Rapid 24 – tylny magazynek narzędziowy
OF0182 Klimatyzacja szafy sterowniczej
OF0438 Oprogramowanie HMI (interfejs operatora) MAESTRO ACTIVE
OF0543 System operacyjny Windows 10 embedded 64 bit
OF0422 Oprogramowanie do obsługi maszyny Maestro cnc
OF0435 Klucz sprzętowy do Maestro cnc
524309 Moduł Maestro 3D-Advanced
109993 Język maszyny: niemiecki
WERSJA SPECJALNA W WYPOSAŻENIU MASZYNY:
- Zwiększenie maksymalnej szerokości formatki do 2.120 mm z pełną obróbką; długość poprzeczek pozostaje niezmieniona 1900 mm.
- 10 szt. przyssawek podtrzymujących do resztek materiału
MASZYNA JUŻ ZDEMONTOWANA I ZMAGAZYNOWANA.
CENA KATALOGOWA NOWEJ MASZYNY W 2023 ROKU: EUR 399.890,--
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Wytaczarka do rowków
SCMformula as 16
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, ciężka konstrukcja ze stołem żeliwnym
delikatne ruchy za pomocą dźwigni ręcznej i pokrętła ręcznego
uchwyt mimośrodowy
tuleja do wiercenia kołków z zapadkami 16-22-25-32 mm
2 prędkości obrotowe 1500/3000 obr./min
uchwyt wiertarski WESCOTT 1 - 16 mm
CE
Wymiary stołu roboczego: 287 x 550 mm
Skok wzdłużny: 200 mm
Skok pionowy: 160 mm
Skok poprzeczny: 125 mm
Dkodpfx Akeycg U Eoaen
Moc silnika trójfazowego: 1,8 kW, 400 V, 50 Hz
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Strugarka wyrówniarka
SCMF520
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka wyrówniarka, używana
Szerokość robocza: 520 mm
Całkowita długość stołu: 3000 mm
Długość stołu podawczego: 1780 mm
Długość stołu odbiorczego: 1180 mm
Regulowany ogranicznik wyrówniarki pod kątem, wymiary 1500x175 mm
Moc silnika: 4,0 kW, 400 V, 50 Hz
Obroty wału nożowego: 5000 obr./min
Wał czteronożowy, średnica 120 mm
Maks. grubość zbierania wióra: 8 mm
Przyłącze do odciągu: Ø 120 mm
Wysokość stołu: 860 mm
Hydrauliczne podnoszenie i opuszczanie stołu za pomocą pedału nożnego
Cyfrowy wskaźnik grubości zbierania wióra
Grzebienie dźwiękochłonne na wale
Rozruch gwiazda-trójkąt
Przycisk awaryjnego zatrzymania
Zgodność z CE
W zestawie komplet dokumentacji
Przyrząd do ustawiania noży
NOWE paski klinowe
NOWE łożyska wału
NOWE noże strugarskie
Wymiary dł. x szer. x wys.: 3000 x 950 x 1100 cm
Waga ok. 900 kg
Dedpfxsy Emf Rs Akaekn
Uwaga dotycząca maszyn używanych:
• Zastrzegamy sobie prawo do błędów w danych technicznych oraz sprzedaży pośredniej.
• Podane ceny są cenami loco magazyn – załadunek w cenie!
• Maszyna została wyczyszczona i sprawdzona pod względem działania.
• Wszystkie maszyny sprzedawane są na zasadzie "jak widać" bez jakiejkolwiek gwarancji.
Istnieje możliwość obejrzenia maszyny na miejscu przez kupującego.
• Wszelkie szczególne ustalenia tylko w formie pisemnej.
(Odpowiadamy wyłącznie na zapytania zawierające adres oraz numer telefonu!)
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Grubościówka
SCMS 52
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Szerokość strugania: 520 mm
Min./maks. wysokość pracy: 3–240 mm
Moc silnika: 5,5 kW, 400 V, 50 Hz
Prędkość obrotowa wału strugarki: 4500 obr./min
Średnica wału strugarki: 120 mm
Noże strugarskie: 4 szt.
Wymiary stołu do grubosciowania: 520 x 850 mm
Prędkość posuwu: 6,5 / 10 / 13 / 17 m/min
Średnica króćca odciągowego: 150 mm
Elektryczna regulacja wysokości
Pokrętło do precyzyjnej regulacji wysokości stołu do grubosciowania
Stalowy, spiralnie uzębiony wał podający
Belka dociskowa segmentowa
2 stalowe wały wyciągowe
Rolka pod stołem
Wyłącznik podnapięciowy
Wyłącznik awaryjny
Przyrząd do ustawiania noży
Protokół z badania zgodności z sekcją 4 AM-VO
NOWE paski klinowe
NOWE łożyska kulkowe
NOWE noże strugarskie
Wymiary ok. dł. x szer. x wys. = 1120 x 990 x 1000 mm
Masa ok. 600 kg
Dedpfxoy Egmuo Akajkn
Informacja dotycząca maszyn używanych:
• Zastrzegamy prawo do pomyłek w danych technicznych oraz sprzedaży pośredniej.
• Podane ceny obowiązują jako ceny odbioru własnego z lokalizacji – załadunek w cenie!
• Maszyna została wyczyszczona i sprawdzona pod względem funkcjonalnym.
• Wszystkie maszyny są sprzedawane w stanie takim, w jakim zostały obejrzane, bez jakiejkolwiek gwarancji.
Kupujący ma prawo dokonać oględzin maszyny na miejscu.
• Wszelkie ustalenia specjalne wyłącznie w formie pisemnej.
(Odpowiadamy na zapytania wyłącznie po podaniu adresu oraz numeru telefonu!)
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Piła formatowa
SCMsi 4
Zadzwoń
Stan: nowe, Masowy stół roboczy z mocno żebrowanego żeliwa szarego
Solidna rama dolna ze spawanej stali
Precyzyjny wózek formatowy wykonany z anodowanego aluminium
Prowadnice z węglika spiekanego – dla trwałej precyzji i minimalnej konserwacji wózka
Odchylana jednostka piły z żeliwa szarego z podwójnym prowadzeniem segmentowym
Masowy ogranicznik równoległy z prowadzeniem na okrągłych prętach
Zintegrowane urządzenie do cięcia pod kątem na wózku formatowym
Nacinak z własnym mocnym silnikiem napędowym (opcja)
Wyposażony w wysokiej jakości ramę ograniczającą i ogranicznik teleskopowy, zintegrowaną rolkę, pochyloną skalę i praktyczny docisk mimośrodowy
Obroty tarczy piły regulowane dwustopniowo (z góry, stół roboczy z wyjmowaną wkładką)
W zestawie osłona wahadłowa tarczy piły
W TYM OPCJA WYŚWIETLACZA CYFROWEGO DLA OGRANICZNIKA RÓWNOLEGŁEGO
Maks. wysokość cięcia przy 90° (mm): 140 z tarczą 400
Maks. wysokość cięcia przy 45° (mm): 100 z tarczą 400
Odchylanie tarczy piły (stopnie): 90/46°
Podnoszenie i odchylanie jednostki piły: manualne
Dkedpfx Asit I Sbokaen
Prędkość obrotowa tarczy piły (obr./min): 3500/5000
Moc głównego silnika (kW) 50 Hz: 7,5
Moc silnika nacinaka (kW) 50 Hz: 1,3
Prędkość obrotowa nacinaka (obr./min): 9200
Długość cięcia formatowego (mm): 3200x3200
Szerokość cięcia wzdłużnego (mm): 1270
Średnica króćca odciągu (mm): 120, 60
Ogłoszenia
Kuchl
644 km
Piła formatowa
SCMSI 16 WA
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Na sprzedaż używana pilarka formatowa SCM o długości cięcia 3000 mm.
Maszyna została sprawdzona oraz przygotowana przez nasz zespół serwisowy i jest w dobrym stanie technicznym.
Dodpfxjza Dqfo Akaekn
Dane techniczne:
- Długość cięcia: 3000 mm
- Szerokość cięcia: 600 mm
- Wysokość cięcia: 135 mm
- Maks. średnica tarczy: 400 mm
- Odsysanie: Ø 120 mm
- Moc silnika: 5,5 kW / 7,5 KM
Pilarka znajduje się w A-5431 Kuchl i może zostać obejrzana w każdej chwili w godzinach otwarcia. Sprzedaż zastrzeżona do czasu potwierdzenia!
Powiązane terminy: piła, pilarka, pilarka formatowa, format
Referencja: R-A0074
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Grubościówka grubiarka strugarka 630
SCMS630
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7775
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 640mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 300mm
– z góry:
- zapadki
Djdpfx Akjy Rrr Hjajkn
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny
- docisk
- wał strugający
- docisk
- 2 wały wyprowadzające gładkie, ciągnące, gumowe
- cyfrowy wyświetlacz grubości strugania
- silnik 5,5kW
- elektryczne podnoszenie blatu 0,7kW
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-20m/min
- silnik posuwu 1,1kW
- średnica króćca odciągu 150mm
- wymiary dł/szer/wys 1000x1400x1200mm
- waga 950kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– elektryczny wyświetlacz grubości strugania
– elektryczne podnoszenie blatu
– grubościówka używana, stan bardzo dobry, oryginalna dokumentacja DTR, CE
Cena netto: 31900 PLN
Cena netto: 7590 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła
SCMM2 220/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7878
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 220mm
- szerokość wału 200mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 1100mm
- długość blatu 1640mm
- z góry:
- rząd zapadek/odrzutników
Dkjdpsy Rrhzefx Akajn
- 1 rolka poślizgowa dociskowa, metalowa
- zapadki
- rolka poślizgowa, dociskowa, metalowa
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe, metalowe
- z dołu:
- prowadnica
- zapadki/ odrzutniki
- gąsienica
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 29kW
- centralne smarowanie gąsienicy
- średnica króćca odciągu 180mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2000x1600x1500mm - waga 1480kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 27900 PLN
Cena netto: 6643 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Szerokotaśmowa szlifierka
SCMSANDYA uno
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), SZLIFIERKA SZEROKOTAŚMOWA SCM SANDYA uno
szerokość szlifowania 900 MM,
1 agregat kombi z wałem metalowym,
stopka
silnik 7.5KW rozruch gwiazda/trójkąt,
dwie prędkości posuwu,
elektryczna regulacja stołu,
Cyfrowy wyświetlacz pozycji stołu,
oscylacja
szlifierka w bardzo dobrym stanie, gotowa do pracy,
Wymiary maszyny szer 150cm, dł 160cm, wys 180cm,
Dedoy S Rxbepfx Akajkn
Waga +- 750kg.
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Frezarka z wrzecionem obrotowym
SCMT 150 class
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1994, Silnik 6 / 7,5 kW z 4-rolkowym posuwem, stałe prędkości posuwu. Poszerzenia obrotów. Wysokość stołu roboczego: 920 mm. Przechył wrzeciona: -10° do +45°. Maksymalny wysięg wrzeciona ponad stół: 175 mm. Prędkości obrotowe wrzeciona: 3250/6500-5000/10000 obr./min. Maksymalna średnica narzędzia: 250 mm. Masa: ok. 950 kg. Lokalizacja magazynu: Nattheim.
Dedpfx Ajw Enw Ijkaskn
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Strugarko-grubiarka SCM 2250
SCM2250
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna używana
Strugarka wyrówniarka:
Szerokość robocza: 500 mm
Całkowita długość stołu: 2200 mm
Wał 4-nożowy z nożami listwowymi
Dksdpfxjza I Tks Akaen
Silnik: 4 kW
Grubościówka:
Minimalna wysokość obróbki: 3 mm
Maksymalna wysokość obróbki: 235 mm
Maksymalny zbiór: 8 mm
Cyfrowy wskaźnik regulacji wysokości z wyświetlaczem dziesiętnym
Prędkość posuwu: 7,5/15 m/min
Dostępność: krótkoterminowa
Miejsce składowania: Flörsheim
Ogłoszenia
Bovenden
635 km
Samochód strażacki
MinimaxMINIMAX L24, Schaum-Wasserwerfer Anhänger
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 1 001 km, pierwsza rejestracja: 12/1964, masa własna: 410 kg, rozmiar opony: 155R13 79J, kolor: czerwony, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: inny, całkowita długość: 1 570 mm, całkowita szerokość: 2 050 mm, Lokalizacja pojazdu: Bovenden,
Dodpfx Akevhk Ipeaekn
Nadwozie: TSA-8, przyczepa do motopompy podwozie: Minimax
Typ: L24
Pierwsza rejestracja: 22.12.1964
Zaczep przyczepy do sprzęgu samochodu osobowego dostępny za dopłatą 500,00 EUR netto.
INFORMACJE O WYPOSAŻENIU BEZ GWARANCJI, zastrzegamy sobie prawo do zmian, sprzedaży pośredniej i pomyłek!
Ogłoszenia
Zębowo
219 km
Strugarka
SCMTOPSET XL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 240 mm, średnica wrzeciona: 40 mm, wysokość robocza: 120 mm, masa całkowita: 5 050 kg, moc silnika posuwu: 11 W, prędkość wrzeciona (maks.): 8 300 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 8 300 obr./min, długość stołu strugarki: 2 500 mm, liczba wrzecion: 6, Strugarka czterostronna SCM TOPSET XL:
- szerokość robocza: 240 [mm]
- wysokość robocza: 120 [mm]
- ilość wrzecion: 6
- układ wrzecion: dół/prawo/lewo/prawo/góra/dół
- wrzeciono 1 (dolne): 11 [kW] - 8300 [rpm]
- wrzeciono 2 (prawe): 11 [kW] - 8300 [rpm]
- wrzeciono 3 (lewe): 11 [kW] - 8300 [rpm]
- wrzeciono 4 (prawe): 11 [kW] - 8300 [rpm]
- wrzeciono 5 (górne): 15 [kW] - 8300 [rpm]
- wrzeciono 6 (dolne): 11 [kW] - 8300 [rpm]
- długość stołu wprowadzającego: 2500 [mm]
- średnica wrzecion: 40 [mm]
- moc silnika posuwu: 11 [kW]
- prędkość posuwu: 6-60 [m/min] (posuw bezstopniowy)
- automatyczna pompa smarująca stołu roboczego
- waga: 5050 [kg]
- pełna dokumentacja techniczna
Dksdpfx Akeizxf Hsasn
Strugarka w bardzo dobrym stanie. Pierwszy właściciel!
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Werktuigen

Ogłoszenia
Ottendorf-Okrilla
376 km
Piła formatowa
SCMSi320
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1997, numer maszyny/pojazdu: AB/113309, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 4 kW (5,44 KM), napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, wysokość cięcia (maks.): 95 mm, szerokość cięcia (maks.): 1 300 mm, średnica tarczy piły: 300 mm, regulacja nachylenia tarczy piły: 45 °, typ regulacji wysokości: mechaniczny, otwór tarczy piły: 30 mm, typ uruchamiania: ręczny, prędkość obrotowa (maks.): 4 000 obr./min, całkowita szerokość: 1 300 mm, masa całkowita: 750 kg, rok ostatniego remontu: 2025, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dozownik, osłona tarczy piły, SCM Si 320 piła formatowa
Maszyna używana
Nr maszyny AB/113309, rok prod. 1997
Numer artykułu: JA_G260501
Historia
Maszyna pochodzi ze szkoły zawodowej.
W 2026 roku zakupiono nową piłę z powodów inwestycyjnych.
Ostatni serwis miał miejsce w 2025 roku – wymieniono wtedy paski i różne drobne części.
Dksdey Uurqspfx Akasn
Opis
Wysokość cięcia przy 90° maks.: 95 mm
Tarcza tnąca maks.: 300 mm
Regulacja: manualna
Nacinak: tak
Szerokość cięcia: 1300 mm
Regulacja: manualna
Długość wózka: 3200 mm
Odchylenie tarczy: 0°–45°
Regulacja: manualna
Ogranicznik kątowy: tak
Moc 400V / 50 Hz: 4,0 kW
Obroty: 4000 obr./min
Waga ok.: 750 kg
Króćce odciągu: 100 + 80 mm
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 3600 x 2100 x 1400 mm
Stan / wykonane prace
• Maszyna wyczyszczona
• Maszyna sprawdzona pod kątem działania
• Stan zgodny z wiekiem i użytkowaniem (ślady użytkowania)
• Dostępna od ręki z magazynu
Zastrzega się możliwość pomyłek oraz zmian parametrów technicznych.
Uwaga – towar używany:
• Ceny dotyczą odbioru własnego (jeśli nie zaznaczono inaczej) z naszego magazynu w Ottendorf-Okrilla, Niemcy – załadowanie w cenie! (jeśli nie podano inaczej)
• Sprzedaż zastrzeżona do momentu finalizacji!
• Otrzymują Państwo fakturę VAT.
• Wszystkie przedmioty sprzedawane są na zasadzie „widzisz, co kupujesz”, bez jakiejkolwiek rękojmi.
Istnieje możliwość wcześniejszych oględzin na miejscu.
• Obowiązują nasze ogólne warunki handlowe.
• Indywidualne ustalenia możliwe są wyłącznie w formie pisemnej.
• Ewentualne przedmioty widoczne w tle na zdjęciach nie wchodzą w zakres dostawy.
• Tarcze tnące pokazane na zdjęciach służą tylko do prezentacji – nie są częścią dostawy.
Opcje wysyłki:
• Chętnie przygotujemy ofertę transportową.
• Odbiór osobisty z naszego magazynu w Ottendorf-Okrilla – po wcześniejszym uzgodnieniu, bezpłatnie.
(Opcjonalnie istnieje możliwość montażu oraz szkolenia z obsługi na miejscu – po uzgodnieniu!)
• Na życzenie nasz przeszkolony serwis zamontuje maszynę u Państwa i przeprowadzi krótkie szkolenie. Koszty podróży, dojazdu i pracy serwisowej – dodatkowo płatne.
Ogłoszenia
Tauberbischofsheim
714 km
Szlifierka krawędziowa SCM Samco typ Unilev 15
SCMSamco Unilev 15
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Moc silnika: 3 kW
Szerokość szlifowania: 150 mm
Waga: 490 kg
Djdpjza Htpsfx Akaskn
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Centrum obróbcze CNC
SCMZ 2 31-C
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2011, OSIE
Pole robocze osi X-Y-Z * mm: 3050-1300-180
Długość obrabianego elementu przy obróbce wahadłowej mm: 1390
Skok osi X-Y-Z mm: 3460-1735-250
Maks. prędkość posuwu osi X-Y m/min: 60
STÓŁ ROBOCZY
Liczba podpór obrabianych i ssawek próżniowych: 6 / 2, typ standardowy
Standardowe pozycje ograniczników: 1 / tył
Pompa próżniowa m3/h: 90/108
AGREGAT WIERCĄCY
Wrzeciona pionowe szt./liczba/obr/min: 12 (8X-5Y) / 4000
Wrzeciona poziome szt./liczba/obr/min: 6 (4X-2Y) / 4000
Zintegrowany agregat do rowków/piły w osi X Ømm/obr/min: 120 / 6000
Moc silnika kW (KM): 2,2 (3)
ELEKTROWRZECIONO
Moc silnika standard/opcjonalna (S6) kW (KM): 7,5 (10) / 11 (15)
Maks. prędkość obrotowa obr/min: 24 000
Magazyn narzędzi przemieszczany na wózku agregatów w osi X: 4 miejsca, pneumatyczny
INSTALACJA
Djdpjyymz Usfx Akaskn
Moc zainstalowana KVA: 23-28,5
Zapotrzebowanie powietrza Nl/min: 450
Zapotrzebowanie na powietrze odciągowe m3/h: 1900+1900 (3400)
Wymagana prędkość powietrza odciągowego m/s: 30
Średnica króćca odciągowego mm: 150+150 (200)
Masa maszyny kg: 3000
* X – odległość między ogranicznikami; Y – środek frezu jako punkt odniesienia; Z – prześwit obrabianego elementu
CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA
Sterowane CNC centrum wiertarsko-frezarskie, w konstrukcji ramowej typu „C” ze stołem roboczym z regulowanymi podporami i ssawkami próżniowymi, zaprojektowane do:
- wiercenia pionowego w powierzchni płyty
- wiercenia poziomego we wszystkich czterech bokach elementu
- frezowania rowków piłą tarczową w kierunku „X”
- ogólnych operacji frezarskich
Samonośna konstrukcja i stół roboczy
Konstrukcja ze spawanej stali z szafą sterowniczą zintegrowaną w ramie maszyny. Dostępne w dwóch długościach oraz ze standardowymi podporami lub wózkiem agregatów. Konstrukcja skrzynkowa z zimnowalcowanej stali z wewnętrznymi żebrami usztywniającymi, osłony zabezpieczające z głowicą wiertarską składającą się z wrzecion pionowych i poziomych, zintegrowanego agregatu do rowków i piły oraz elektrowrzeciona SCM z systemem szybkiej wymiany narzędzi typu HSK 63 F.
Ruchy zespołu portalu i wózka agregatów
Ruch w osiach X, Y i Z realizowany na prowadnicach liniowych pryzmatycznych z recyrkulacją kulek za pomocą wstępnie napiętych napędów. Przeniesienie ruchu w osi X (ruchomy stojak) za pomocą wstępnie napiętego napędu zębatkowego bez luzu z przekładnią skośną. Ruch wózka agregatów w osiach Y i Z za pomocą wstępnie napiętych napędów śrubowych. Pozycjonowanie agregatów roboczych oraz sterowanie funkcjami maszyny realizowane przez bezszczotkowe silniki serwo i napędy cyfrowe.
STEROWANIE CNC
Jednostka sterująca to sterowanie numeryczne do maszyn frezujących i wiertarek z komputerem PC z graficznym interfejsem użytkownika „XILOG PLUS”.
System operacyjny PC-Office: Windows XP
Monitor LCD kolorowy 17”
Klawiatura Qwerty
Obrotowy pulpit sterowniczy
Oprogramowanie Xilog Plus
Funkcje Xilog Plus:
- programowanie parametryczne, graficzne i ISO
- import plików DXF i ASCII
- interpolacja prostoliniowa i kołowa w trzech osiach, liniowa w przestrzeni, spiralna w wybranej płaszczyźnie
- wsparcie programowania dla operacji wiercenia i frezowania z pomocą graficzną i składniową
- automatyczna optymalizacja cykli wiercenia i zmiany narzędzi
- możliwość przesunięcia punktu zerowego płyty do wykonywania wierceń na skośnych lub zakrzywionych bokach płyt
- pełna kompatybilność z CAD/CAM Routocam (SCM) – AlphaCam
Funkcje dodatkowe:
- kalkulator do bezpośredniego transferu obliczonych danych
- (...ciąg dalszy na życzenie)
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Wiertarka wielowrzecionowa SCM TOP 29
SCMtop 29
Zadzwoń
Rok budowy: 1994, stan: bardzo dobry (używany), 29 wrzecion
maksymalna szerokosc elementu 168mm
wrzeciona lewe/prawe
rozstaw wrzecion 32mm
elektryczna regulacja kąta agregatu
Dsdpfjiclfbex Akaokn
4 dociski pneumatyczne
pneumatyczny wysuw głowicy wiercącej
zasilanie 380V
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "scm-minimax fs41c"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




































































































































































































































































































