Deutronic DX 3000 / 3-CAN-60-DIV Einbaustromversorgung Stand: 1 SN: 92037202009
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Remscheid Niemcy
Składnik  Deutronic DX 3000 / 3-CAN-60-DIV Einbaustromversorgung Stand: 1 SN: 92037202009
more Images
Dane dotyczące maszyny
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja sprzedawcy:
Kipperstr. 5b, 42855 Remscheid, Niemcy Niemcy
Opis
Deutronic DX 3000 / 3-CAN-60-DIV zasilacz montażowy, stan: 1, numer seryjny: 92037202009 / wejście: 400–500 V~ / 45–65 Hz, wyjście: 0–60 VDC 0–50 A, używany, w dobrym stanie technicznym, w 100% sprawny, zakres dostawy zgodny ze zdjęciami.