LandReko SCP 850-12
Cena stała plus VAT
stan
Nowe
Lokalizacja
Bochum Niemcy
KABINA CIŚNIENIOWA DO PIASKOWANIA KABINA DO PIASKOWANIA LandReko SCP 850-12
more Images
LandReko SCP 850-12
LandReko SCP 850-12
LandReko SCP 850-12
LandReko SCP 850-12
LandReko SCP 850-12
LandReko SCP 850-12
LandReko SCP 850-12
LandReko SCP 850-12
LandReko SCP 850-12
LandReko SCP 850-12
Dane dotyczące maszyny
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Bochum, Niemcy Niemcy
Opis
Specyfikacja techniczna:
Pojemność komory: 850 litrów
Przedział roboczy: 1650 x 800 x 620 mm,
Wydajność sprzątania: do 25 m2 / h
Waga 310 kg
Zasilanie: 230V ~ / 50Hz
Nominalne ciśnienie robocze: do 12 barów
Stopień oczyszczenia: SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze: 1000 l / min (dla dyszy 4,0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza: do 12.500 l/min.
Podparte średnice dysz: od 2 do 15 mm
Zawór szlifierski: CLEMCO
Materiał dyszy: węglik wolframu
Giodeft Srnjpfx Anqet
Szkło wziernikowe Wymiary: 220 x 730 [mm].
Obciążenie stołu roboczego: do 300 kg
Oświetlenie: Dioda LED, regulowana w zakresie +/- 90 stopni (dwie części)
Ochrona powłoki: Powłoka proszkowa
Temperatura pracy: 10 do + 50 stopni Celsjusza
Wspólny stół roboczy: Tak
Zawór kontrolny: Tak
OFERTA OBEJMUJE:
Kabina ciśnieniowa Land Reko SCP-850-12
Dysza z węglika boru: 2, 2,5, 3, 3,5 lub 4 mm (opcja)