KELLENBERGER UR175-600 BEMA STEP
stan
używany
Lokalizacja
Kirchheim unter Teck Niemcy
Szlifierka do walców - Uniwersalna KELLENBERGER UR175-600 BEMA STEP
more Images
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Szlifierka do walców - Uniwersalna
Producent:
KELLENBERGER
Model:
UR175-600 BEMA STEP
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
73230 Kirchheim Niemcy
Opis
Średnica szlifowania 350 mm
Długość szlifowania 600 mm
Wysokość środka 175 mm
Średnica tarczy szlifierskiej 400 mm
Szerokość ściernicy 50 mm
Średnica otworu 127 mm
Stożek wrzeciona obrabianego przedmiotu MK5
Prędkość wrzeciona przedmiotu obrabianego 20-400 obr./min
Głowica robocza obraca się o 360°
Głowica szlifierska obraca się o 180 + - °
Prędkość obrotowa wrzeciona szlifierskiego 1500, 1700, 2200 obr./min
Skok dosuwu po skoku 0-9,99 mm/Ø
Podawanie ciągłe 0-9,99 mm/Ø
Obrót stołu ±10°
Przesuw wzdłużny stołu 1100 mm
Prędkość stołu 0,02-6 m/min
Waga przedmiotu obrabianego między kłami 130 kg
Maksymalna waga przedmiotu obrabianego - w locie 130 wliczając mocowanie kg
Maksymalny przesuw poprzeczny. 270 mm
Mocowanie wrzeciona wewnętrznego 80 mm
Uchwyt tulei konika MK 3
Skok wrzeciona 30 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc 6,5 kW
Waga maszyny ok. 3,05 tony
Wymagana przestrzeń: ok. 4x2m
Odnowiony zgodnie z wytycznymi Kellenbergera, w tym
Nowe, nowoczesne i przyszłościowe sterowanie.
Zdjęcie dostarczonej maszyny z rozstawem osi 1000mm.
- Obsługa poprzez panel dotykowy jest niezwykle prosta.
-Symbole na panelu sterowania są praktycznie identyczne jak na
oryginalnej kontroli, eliminując w ten sposób potrzebę szkolenia.
-Funkcja diagnostyczna z wyświetlaniem komunikatów PLC i cyfrowych wejść/wyjść
-Funkcję ubierania można rozszerzyć lub zmodyfikować na życzenie klienta.
- Na życzenie możliwe jest zatrzymanie wrzeciona przedmiotu obrabianego w określonym położeniu.
- Nowa maksymalna ilość dostawy 40mm, może zostać zwiększona na życzenie.
-Wyświetlacz cyfrowy w 2 osiach. Rozdzielczość osi x 0,5my
Opcje:
-Enkoder z wyświetlaczem cyfrowym w głowicy przedmiotu obrabianego
-Enkoder z wyświetlaczem cyfrowym w głowicy szlifierskiej (brak regulacji wysokości)
z wrzecionem (możliwe)
-Nowe stabilne urządzenie do szlifowania wewnętrznego o średnicy 80 mm lub 100 mm
-Zwiększenie wysokości środka do maks. 225 mm