Oba wrzeciona frezarskie mają w pełni funkcjonalną 5-osiową technologię.
Osie Z są umieszczone w korpusach wrzecion tokarskich.
Oś X2 znajduje się w korpusie wrzeciona przeciwbieżnego.
Wrzeciono frezarskie 1 posiada w głowicy osie x/y/b.
Wrzeciono frezarskie 2 posiada w głowicy osie y/b.
Każde wrzeciono frezarskie ma pełnowartościową oś B (obrotową) o zakresie 230°.
Maszyna wyposażona jest w podajnik krótkich prętów IRCO oraz chwytak do odbioru detali.
Maksymalne wymiary odbieranych detali:
Średnica: 65 mm
Gbodeyxpadepfx Ah Aol
Długość: 120 mm
Masa: 5 kg
Długość resztek: 200 mm
Wszystkie osie liniowe wyposażone są w liniały pomiarowe.
Doprowadzenie chłodziwa przez wrzeciono główne i przeciwbieżne oraz przez wrzeciono przeciwbieżne.
Kontrola złamania narzędzia od średnicy wiertła 1 mm
Wszystkie dostępne uchwyty narzędziowe są sprzedawane wraz z maszyną.
Maszyna znajduje się w doskonałym stanie!
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Średnica toczenia: 65 mm
Długość toczenia: 120 mm
Sterowanie: Index C200-4D SL
Oś Z, przesuw wrzeciona głównego: 390 mm
Oś Z, przesuw wrzeciona przeciwbieżnego: 390 mm
Oś X, przesuw wrzeciona przeciwbieżnego: 600 mm
Przesuw Y1: ±80 mm
Przesuw Y2: ±80 mm
Prędkość szybkiego przesuwu osi X: 45 m/min
Prędkość szybkiego przesuwu osi Y: 15 m/min
Prędkość szybkiego przesuwu osi Z: 45 m/min
Prędkość obrotowa wrzeciona 1: 5000 obr/min
Moc wrzeciona 1: 35,5/27,5 kW
Moment obrotowy wrzeciona 1: 170/125 Nm
Prędkość obrotowa wrzeciona 2: 5000 obr/min
Moc wrzeciona 2: 35,5/27,5 kW
Moment obrotowy wrzeciona 2: 170/125 Nm
Oś C: 0,00014°
Średnica pręta: 65 mm
Nos wrzeciona: AD 140
Przelot wrzeciona: 85 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona frezarskiego 1: 18000 obr/min
Moc wrzeciona frezarskiego 1: 11 kW
Moment obrotowy wrzeciona frezarskiego 1: 19 Nm
Prędkość obrotowa wrzeciona frezarskiego 2: 18000 obr/min
Moc wrzeciona frezarskiego 2: 11 kW
Moment obrotowy wrzeciona frezarskiego 2: 19 Nm
Zakres obrotu osi B: 230°
Moment osi B: 440 Nm
Rozdzielczość kąta osi B: 0,001°
Magazyn narzędzi dla wrzecion frezarskich 1 i 2: 80 HSK A40
Magazyn statycznych narzędzi wrzeciona frezarskiego 2: 6 x VDI 25
Wewnętrzny dopływ chłodziwa: Knoll 80 bar / Ecofluid
Waga maszyny ok.: 16,3 t
Wymiary zabudowy ok.: 3,73 x 2,92 x 2,58 m
Wyposażenie dodatkowe:
Transporter wiórów
Samocentrujący uchwyt mocujący wrzeciona 1 SMW HFKN 165-46 mm
Samocentrujący uchwyt mocujący wrzeciona 2 SMW HFKN 165-46 mm
Uchwyt zaciskowy do wrzeciona głównego Hainbuch Spanntop
Uchwyt zaciskowy do wrzeciona przeciwbieżnego Hainbuch Spanntop
Interfejs podajnika prętów Unimag
Chwytak do części dla wrzeciona głównego i przeciwbieżnego
Taśma transportowa do odprowadzania detali
Separator mgły olejowej Büchel
Średnica: 65 mm
Gbodeyxpadepfx Ah Aol
Długość: 120 mm
Masa: 5 kg
Długość resztek: 200 mm