Evolutioner CNC slant bed lathe machine TCK50A500
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2024
stan
Nowe
Lokalizacja
Wrocław Polska
Tokarka CNC Evolutioner CNC slant bed lathe machine TCK50A500
more Images
YouTube video
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Tokarka CNC
Producent:
Evolutioner
Model:
CNC slant bed lathe machine TCK50A500
Rok produkcji:
2024
stan:
nowe
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Wrocław, Poland Polska
Opis
Opcjonalnie możemy wykonać ją z systemem CNC GSK, Siemens lub Fanuc
Max. Wychylenie nad łożem -560mm
Maks. Wychylenie nad łożem -260mm
Maks. średnica obróbki tarczy - 400 mm
Maks. długość toczenia - 500 mm
Końcówka wrzeciona typu A2-6
Średnica otworu przelotowego wrzeciona -66 mm
Średnica pręta -55mm
Gbodpfx Ast Ef I Ueh Ajl
Uchwyt hydrauliczny -10 cali
Prędkość graniczna wrzeciona -3000 obr.
Średnica tulei zapasowej -70 mm
Stożkowy otwór wewnętrzny tulei mocującej Mohs 5#
Skok tulei suportu -80 mm
Rozmiar kwadratu noża -25 mm
Moc silnika głównego -11kW
Masa netto maszyny -3000 kg
Wymiary (dł. × szer. × wys.) - 2700*2000*2000 mm