Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Rok produkcji
2018
stan
używany
Lokalizacja
Holandia Holandia
Citizen BNE-51MSY Citizen BNE-51MSY
more Images
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Citizen BNE-51MSY
Producent:
Citizen
Model:
BNE-51MSY
Rok produkcji:
2018
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
, Holandia Holandia
Zadzwoń
Dane techniczne
Prędkość wrzeciona (maks.):
5 000 obr./min
Przebieg osi X:
195 mm
Przesuw osi Y:
80 mm
Przesuw osi Z:
380 mm
Moc silnika wrzeciona:
15 000 W
Masa całkowita:
8 000 kg
Producent sterowników:
MITSUBISHI
Model sterownika:
M730VS
Liczba osi:
8
Numer referencyjny:
NL-TUR-CIT-2018-00001
Aktualizacja:
ostatnio dnia 26.03.2026
Opis
Ta 8-osiowa maszyna Citizen BNE-51MSY została wyprodukowana w 2018 roku. Charakteryzuje się maksymalną średnicą pręta Ø 51 mm i prędkością wrzeciona 5000 min-1. Maszyna posiada 12 stacji rewolwerowych i skok suwaka 195 mm w kierunku X1. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości toczenia, rozważ tokarkę poziomą Citizen BNE-51MSY, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
• Maksymalna średnica pręta (SP1): Ø 51 mm
• Maksymalna średnica pręta (SP2): Ø 51 mm
• Prędkość wrzeciona (SP1/SP2): 5000 min-1
• Silnik wrzeciona (SP1): 15/11 kW (15 min./kont.)
• Silnik wrzeciona (SP2): 7,5/5,5 kW (15 min./kont.)
• Stacje rewolwerowe: 12 ST. (HD1) / 12 ST. (HD2)
• Silnik narzędzia obrotowego: 2,2 kW
• Moment obrotowy narzędzia obrotowego: 20 Nm
• Prędkość obrotowa narzędzia: maks. 6,000 min-1
• Skok suwaka (X1/Z1): 195 mm / 380 mm
• Skok suwaka (X2/Z2): 195 mm / 175 mm
• Skok suwaka (Y1): 80 (± 40) mm
Giodpfsywy Shox Ah Aet
• Skok suwaka (B): 450 mm