Behringer HBP310-523GA
Rok produkcji
2009
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy Niemcy
Horizontalbandsäge Behringer HBP310-523GA
more Images
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Horizontalbandsäge
Producent:
Behringer
Model:
HBP310-523GA
Numer maszyny:
Rok produkcji:
2009
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Deutschland Niemcy
Opis
Gjdpoyh Ixaofx Ah Ajbl
Obszary robocze piły HBP310-523GA
Ukośnica lewa
75° okrągły 310 mm, płaski szer. x wys. = 520 x 310 mm
60° okrągła 310 mm, płaska szer. x wys. = 450 x 310 mm
45° okrągły 310 mm, płaski szer. x wys. = 350 x 310 mm
30° okrągły 230 mm, płaski szer. x wys. = 230 x 310 mm
Skos w prawo
75° okrągły 310 mm, płaski szer. x wys. = 500 x 310 mm
60° okrągłe 310 mm, płaskie szer. x wys. = 420 x 310 mm
45° okrągły 270 mm, płaski szer. x wys. = 270 x 310 mm
Minimalne zaokrąglenie: 20 mm